Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży akcesoriów odzieżowych. Do zdarzenia doszło 19 marca 2021 r. w sklepie przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć kobieta, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ją? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży jedwabnych chust. Do zdarzenia doszło na  terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Sprawczyni zabrała towar i nie płacąc za niego wyszła ze sklepu. 

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć kobieta  zarejestrowana na nagraniach monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • kobieta ma usta i nos zasłonięte maseczką, ubrana w kurtkę, płaszcz, długą spódnicę i szal w kolorze biało czarnym, włosy ciemne, spięte
Powrót na górę strony