Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda zajmują się sprawą kradzieży odzieży. Związek z tym przestępstwem może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży na łączną kwotę blisko tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 5 lutego br. o godzinie 9.13 w centrum handlowym przy ulicy Matyi w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciach. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czynym całą dobę lub  mailowo na adres: dyzurny.poznan-wilda@po.policja.gov.pl.

Marta Mróz 

  • mężczyzna w wieku około 30 lat, średniego wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany w granatową kurtkę - zimową z kapturem, spodnie jeansowe, koloru ciemnoniebieskiego, ciemną czapkę w białe paski, czarne buty sportowe z czarną podeszwą, maseczkę ochronną, w ręku trzyma papierową jasnobrązową torbę.
  • mężczyzna w wieku około 30 lat, średniego wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany w granatową kurtkę - zimową z kapturem, spodnie jeansowe, koloru ciemnoniebieskiego, ciemną czapkę w białe ​paski, czarne buty sportowe z czarną podeszwą, maseczkę ochronną, w ręku trzyma papierową jasnobrązową torbę.
Powrót na górę strony