Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego. Do zdarzeń doszło 12 i 13 lutego 2021 r. w sklepie przy ulicy Góreckiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci na poznańskim Grunwaldzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych głośników. Do zdarzeń doszło 12 i 13 lutego br. w sklepie przy ulicy Góreckiej w Poznaniu. Tam, dwóch mężczyzn weszło do sklepu, podeszli oni do regału z głośnikami, zabrali towar z półki, usunęli zabezpieczenia ze sprzętu i wyszli nie uiszczając za niego zapłaty. Kamery monitoringu zarejestrowały ich wizerunki.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu bądź też posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl

Marta Mróz

  • mężczyźni podejrzewani o kradzież głośników. jeden stoi obrócony plecami, drugi frontem. Mężczyzna, który jest widoczny frontem ma blond krótkie włosy, kurtkę sportową koloru zielonego i maseczkę na twarzy zasłaniającą nos i usta.
Powrót na górę strony