Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 13 lutego 2021 r. w sklepie przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło na  terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Sprawca ukradł perfumy o wartości prawie 1000 złotych.

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna  zarejestrowany na nagraniach monitoringu.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

  • mężczyzna ubrany w czarną kurtkę, niebieską koszulę, ciemne spodnie, w ręce trzyma siatkę, a usta i nos ma zasłonięte maseczką
Powrót na górę strony