Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Kradzież w sklepie odzieżowym. Ci dwaj mężczyźni mogą mieć związek ze zdarzeniem!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży w sklepie odzieżowym. Do zdarzenia doszło 15 lutego 2021 r. na terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Związek z tą sprawą mogą mieć dwaj mężczyźni, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Rozpoznajesz ich? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Pozna – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży w sklepie odzieżowym  w dniu 15 lutego br. Do zdarzenia doszło na  terenie jednej z nowomiejskich galerii handlowych. Sprawcy ukradli odzież o wartości przekraczającej 1000 złotych.

Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek ze zdarzeniem mogą mieć dwaj mężczyźni  zarejestrowani na nagraniach monitoringu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć prosimy o telefoniczny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto  pod numerem tel. 47 77 123-11 lub 47 77 123-12 – czynne całą dobę.

Iwona Liszczyńska

Powrót na górę strony