Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto – Znasz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dokonanej na terenie firmy przy ul. Krańcowej w nocy z 25/26 lutego 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że związek ze sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży na terenie jednej z firm przy ulicy Krańcowej w Poznaniu. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 25/26 lutego br. Śledczy ustalili, że w tym czasie na teren firmy wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży taczki oraz różnego rodzaju elementów metalowych, powodując straty sięgające kilkuset złotych.

Związek ze zdarzeniem może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o telefoniczny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto  pod numerem tel. 47 77 123-11 lub 47 77 123-12 – czynne całą dobę.

Iwona Liszczyńska

Powrót na górę strony