Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 9 lutego br. w markecie przy ulicy Szwedzkiej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą przywłaszczenia telefonu komórkowego Samsung Galaxy S9 Plus. Do zdarzenia doszło 9 lutego br. w markecie przy ulicy Szwedzkiej w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna przebywał wtedy w obecności kobiety.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna ubrany w czarną czapkę z prostym daszkiem i białym elementem na środku, czarną kurtę - bluzę z szarymi rękawami, czarne sportowe spodnie i ciemne sportowe buty. jest korpulentnej budowy ciała, ma średni zarost i okulary w czarnych oprawkach.
Powrót na górę strony