Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2020 r. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2020 r. w centrum handlowym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.    

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna podejrzewany o kradzież perfum. ubrany jest w niebieską koszulę z białymi mankietami, ciemne spodnie wizytowe, w ręce trzyma niebieską marynarkę z ciemnymi naszyciami na łokciach oraz ma maseczkę na twarzy zasłaniającą nos i usta. jest średniego wzrostu, ma ciemne średniej długości włosy.
Powrót na górę strony