Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 1 października 2020 r. w tramwaju linii numer 7 na pętli tramwajowej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci na poznańskim Grunwaldzie prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej osoby małoletniej. Do zdarzenia doszło 1 października 2020 r. w tramwaju linii numer 7 na pętli tramwajowej Junikowo. Tam, nieznany mężczyzna wszedł za młodą dziewczyną do tramwaju, a gdy ta usiadła na krzesełko, sprawca pchnął ją w kierunku szyby. Następnie, kiedy małoletnia próbowała uciec, sprawca po raz kolejny pchnął ją w taki sposób, że straciła ona równowagę i obiła się o krzesło. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która ma związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl

Marta Mróz

  • mężczyzna ma średniej długości blond włosy, ubrany w koszulkę typu t shirt z krótkim rękawem, spodnie dżinsy i buty sportowe.
  • mężczyzna ma średniej długości blond włosy, ubrany w koszulkę typu t shirt z krótkim rękawem, spodnie dżinsy i buty sportowe.
Powrót na górę strony