Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży puszki z zawartością pieniędzy. Do zdarzenia doszło 20 stycznia 2021 r. w sklepie przy ulicy Kasprzaka w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci na poznańskim Grunwaldzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z zawartością pieniędzy. Do zdarzenia doszło 20 stycznia br. w sklepie przy ul. Kasprzaka w Poznaniu. Tam, mężczyzna wszedł do lokalu handlowego, zabrał puszkę, która znajdowała się przy stanowisku kasowym i wyszedł ze sklepu. Kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub nagraniu, bądź też posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl

Marta Mróz

  • mężczyzna podejrzewany o kradzież puszki z zawartością pieniędzy, mężczyzna ma zielona kurtkę z kapturem na głowie, maseczkę na twarzy zasłaniającą nos i usta, spodnie typu dżinsy i sportowe buty .
Powrót na górę strony