Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 18 lipca 2020 r. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą kradzieży dwóch opakowań markowych perfum. Do zdarzenia doszło 18 lipca 2020 r. ok. godz. 12.00 w centrum handlowym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Tam, mężczyzna podszedł bezpośrednio do półki z zapachami perfum dla mężczyzn, schował dwa opakowania do torby i wyszedł ze sklepu nie płacąc za nie.     

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • mężczyzna podejrzewany o kradzież perfum. wiek ok. 30 lat. włosy średniej długości zaczesane na bok, koszulka z krótkim rękawem typu t-shirt, spodnie typu dżins, buty sportowe, okulary przeciwsłoneczne z ciemnymi szkłami, torba typu kopertówka założona przez ramię.
Powrót na górę strony