Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Grunwald - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Grunwald prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży opon samochodowych. Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 września 2020 r. w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci na poznańskim Grunwaldzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży opon samochodowych z garażu podziemnego przy ul. Jutrzenki w Poznaniu. Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 wrzesnia ub. r. Tam, dwóch mężczyzn weszło do garażu podziemnego i z wnęki parkingowej zabrali koła, a następnie wyszli z budynku. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki osób, które mają związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań – Grunwald pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl

Marta Mróz

  • wizerunki mężczyzn podejrzewanych o kradzież opon. mężczyzna ma czapkę z daszkiem na głowie, niebieską pikowaną kurtkę ze stójką, niebieskie materiałowe spodnie i buty sportowe. jest młody w wieku ok 30 lat.
  • wizerunki mężczyzn podejrzewanych o kradzież opon. mężczyzna ma czapkę z daszkiem na głowie, niebieską pikowaną kurtkę ze stójką, niebieskie materiałowe spodnie i buty sportowe. jest młody w wieku ok 30 lat. drugi z mężczyzn jest dużo starszy, ma ok 50-60 lat, kaptur na głowie. czarną kurtkę, spodnie typu jeans, marynarkę i czarne buty
Powrót na górę strony