Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum. Do zdarzenia doszło 16 września 2020 r. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą kradzieży dwóch sztuk markowych perfum. Do zdarzenia doszło 16 września 2020 r. o godz. 17.40 w centrum handlowym przy ul. Milczańskiej w Poznaniu. Jak ustalili policjanci, związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Tam, mężczyzna podszedł bezpośrednio do półki z męskimi zapachami perfum, schował dwa opakowania do torby i wyszedł ze sklepu nie płacąc za nie.     

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież dwóch sztuk perfum
Powrót na górę strony