Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? AKTUALIZACJA

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą dochodzenie w sprawie kierowania wobec dwóch mężczyzn gróźb karalnych. Związek z tym przestępstwem może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą dochodzenie w sprawie kierownia gróźb pozbawienia życia i zdrowia wobec dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło 21 grudnia ub. r. na Dworcu Zachodnim w Poznaniu. Tam, sprawca mijając się z pokrzywdzonymi na korytarzu przy wejściu do budynku Dworca Zachodniego zwrócił się do nich wulgarnymi słowami, a następnie groził im pozbawieniem życia i zdrowia. Związek z tą sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciach. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czynym całą dobę lub  mailowo na adres: dyzurny.poznan-wilda@po.policja.gov.pl.

Aktualizacja:

Mężczyzna został zatrzymany 27 stycznia przez policjantów. Usłyszał w prokuraturze zarzuty gróźb karalnych z zaznaczeniem, że było to przestępstwo o charakterze chuligańskim. Zastosowano wobec niego policyjny dozór i zakaz kontaktowania się i zbliżania się do pokrzywdzonych.

Marta Mróz 

Powrót na górę strony