Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2020 r. na ul. Druskiennickiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Author Stratos o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło 9 grudnia ub. r. około godziny 22.40 na ul. Druskiennickiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejsterowały wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.   

Osoby, które rozpoznają osobę na zdjęciu lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru. Mężczyzna w wieku ok. 20 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne blond, ubrany był  w bluzę dresową z kapturem, szare spodnie, ciemne buty sportowe.
Powrót na górę strony