Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością rzeczy osobistych. Do zdarzenia doszło 9 grudnia 2020 r. przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki z zawartością pieniędzy, kluczy od mieszkania oraz kart pobytu, płatniczej i PEKA. Do zdarzenia doszło 9 grudnia ub. r. przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Policjanci ustalili, że kradzieży dokonali dwaj mężczyźni. Pierwszy sprawca miał około 180 cm wzrostu, był krępej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę z kapturem nałożonym na głowę, ciemne spodnie oraz buty, drugi - również około 180 cm wzrostu, ubrany w brązowo - czarną kurtkę z czarnym kapturem nałożonym na głowę i ciemne buty. Jeden z nich wszedł na zaplecze budynku i zabrał torebkę, drugi stał na zewnątrz i obserwował okolice. Kamery monitoringu zarejsterowały wizerunek jednego jednego z nich.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu, mailowo na adres: dyzurny.poznan-stare-miasto@po.policja.gov.pl lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • Pierwszy sprawca miał około 180 cm wzrostu, był krępej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę z kapturem nałożonym na głowę, ciemne spodnie oraz buty, drugi - również około 180 cm wzrostu, ubrany w brązowo - czarną kurtkę z czarnym kapturem nałożonym na głowę i ciemne buty.
Powrót na górę strony