Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Znasz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży ponad 1300 litrów płynnego paliwa. Do zdarzeń doszło w okresie od 28 maja do 15 czerwca br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają wizerunki mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta zajmują się sprawą kradzieży ponad 1300 litrów płynnego paliwa, na łączna kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Do przestęptw doszło w krótkich odstępach czasu, w okresie od 28 maja do 15 czewrca br. na stacjach benzynowych w rejonie Nowego Miasta w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejstrowały wizerunki mężczyzn, którzy mają związek z tą sprawą.

Jak ustalili policjanci, sprawcy, których było co najmniej trzech, poruszali się samochodem marki Citroen Xsara, koloru zielonego na zmiennych tablicach rejetsracyjnych. Dotychczasowe działania policjantów nie doprowadziły do ustalenia kim są mężczyźni, dlatego funkcjonariusze postanowili opublikować ich wizerunki.  

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

 

Marta Mróz

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa ze stacji. Mężczyzna w czapce z daszkiem, bluzie i niebieskich spodniach. samochód widoczny na zdjęciu to citroen xsara koloru zielonego.
  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa ze stacji. Mężczyzna w czarnej czapce z daszkiem z białym napisem, koszulce typu t-shirt koloru czarnego z krótkim rękawem, szarych długich spodniach i sportowych, czarnych butach.  samochód widoczny na zdjęciu to citroen xsara koloru zielonego
  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież paliwa ze stacji. Mężczyzna łysy, z maseczką na twarzy zakrywającą usta i nos, w szarej bluzie z czarnymi rękawami, ciemnych spodniach i sportowych butach. samochód widoczny na zdjęciu to citroen xsara koloru zielonego
Powrót na górę strony