Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu marki iPhone. Do zdarzenia doszło 5 września br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Nowego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego marki iPhone 11. Do zdarzenia doszło 5 września br. w sklepie na terenie galerii handlowej przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały osobę, która może mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 14 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież telefonu marki iPhone. Mężczyzna ubrany w białą czapkę, bluzę z napisem NASA, ciemne spodnie.
Powrót na górę strony