Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu. Do zdarzenia doszło 8 września 2020 r. przy ul. Fredry w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie włamania do sklepu i kradzieży kasetki z pieniędzmi w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 8 września 2020 r. przy ul. Fredry w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu, mailowo na adres: dyzurny.poznan-stare-miasto@po.policja.gov.pl lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna ubrany jest w czarną bluzę z białymi paskami na ramionach, czarną czapkę z daszkiem i porusza się na rowerze.
Powrót na górę strony