Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków. Do zdarzenia doszło 19 września 2020 r. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży kosmetyków na łączną kwotę kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło 19 września 2020 r. ok. godz. 18.30 w sklepie przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety, która może mieć związek z tą sprawą. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież kosmetyków. kobieta w wieku ok 40-50 lat, blond włosy spięte w kitkę, ubrana w jasną bluzkę, niebieskie spodnie, na ramieniu ma ciemną torbę oraz maseczkę na twarzy zasłaniającą nos i usta.
Powrót na górę strony