Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło 22 sierpnia br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego poznańskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło 22 sierpnia br. w centrum handlowym przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Tam, grupa mężczyzn zaatakowała jednego z klientów, który w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń ciała. Kamery monitoringu zarejestrowały osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerami telefonu 47 77 150 89, 47 77 130 90 (w godz. 7.30-15.30) lub 47 77 156 13, 112 cynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek osoby podejrzewanej o pobicie. Mężczyzna o korpulentnej budowie ciała, czarne włosy, ubrany w spodnie typu jeans i koszulkę z krótkim rękawem w biało-bordowe poprzeczne paski. Przez ramię ma przewieszoną saszetkę typu nerka z białym napisem "fila"
Powrót na górę strony