Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w okresie od 4 do 5 września 2020 roku w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Północy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Giant Roam 1 Disc 2020 o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w okresie od 4 do 5 września 2020 roku na Os. Stefana Batorego w Poznaniu. Tam, kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, szczupłej budowy ciała, ok. 180 cm wzrostu, ubranego w czarną koszulkę, krótkie spodnie, szare buty i czapkę z daszkiem, który może mieć związek z tą sprawą.  

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 47 44 145 01 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

  • wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru. Mężczyzna, szczupłej budowy ciała, ok. 180 cm wzrostu, ubrany w czarną koszulkę, krótkie spodnie, szare buty i czapkę z daszkiem.
Powrót na górę strony