Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2020 roku w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło 9 sieprnia 2020 r. na przystanu autobusowym przy ul. Koszalińskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

W tym dniu, mężczyzna ubrany był w górną część stroju kąpielowego, czarne spodenki, a na pasie miał przypiętą saszetkę koloru niebieskiego. Podejrzewany jechał autobusem linii numer 195 w towarzystawie kobiety i mężczyzny od przystanku Krajenecka do przystanku Golęcińska 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz 

Powrót na górę strony