Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda – Znasz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki pozostawionej w autobusie MPK linii 175 na trasie Dębiec-Okulickiego. Związek ze sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniach z monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji Poznań – Wilda szukają sprawcy przestępstwa dokonanego 25 kwietnia 2020 roku o godzinie 16.36 w autobusie MPK linii nr 175 na trasie Dębiec-Okulickiego. Doszło tam do przywłaszczenia torebki damskiej z zawartością dokumentów, pieniędzy oraz przedmiotów osobistych. Związek ze zdarzeniem może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciu. Jest to mężczyzna w wieku ok. 30 lat, ok. 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ubrany w czarną kurtkę z kapturem z żółtym zamkiem, czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Wilda – osobisty – na ulicy Taborowej 22 lub telefoniczny pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czyny całą dobę.

Iwona Liszczyńska

 

  • Mężczyzna stojący w autobusie - publikacja wizerunku
Powrót na górę strony