Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 22 stycznia br. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z kartami płatniczymi oraz nieuprawnionej wypłaty pieniędzy z tych kart.. Straty oszacowano  na 3 850 zł.. Do zdarzenia doszło 22 stycznia br na Starym Rynku w Poznaniu. Sprawca wypłacił pieniądze z bankomatu mieszczącego się na os. Tytusa Działyńskiego w Swarzędzu. Niewykluczone, że mężczyzna zamieszkuje w pobliżu, gdyż był widziany w tej okolicy na spacerze z psem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Powrót na górę strony