Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 15 listopada 2019 roku w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Nowomiejscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży torebki KAZAR, w której znajdował się telefon Samsung Galaxy S7, okulary korekcyjne, portfel wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym od samochodu, trzema kartami płatniczymi oraz pieniędzmi w kwocie 1000zł. Straty wyceniono na 2 500 zł. Do zdarzenia doszło 15 listopada 2019 roku na terenie parkingu sklepu IKEA przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek  dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży. Około godziny 18.00 do stojącej obok zaparkowanego samochodu kobiety podchodzi mężczyzna, który rozmawia z nią odwracając jej uwagę. W tym czasie do pojazdu podchodzi drugi mężczyzna i wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonuje kradzieży torebki.

Osoby, które rozpoznają osoby na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu
61 84 123 11/12 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

PD.

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
Powrót na górę strony