Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Do zdarzenia doszło 13 października 2019 roku w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie narażenia mężczyzny na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do zdarzenia doszło 13 paździiernika 2019 roku w pobliżu ul. Podgórnej w Poznaniu. Około godziny 5:30 grupa osób przemieszczała się wzdłuż ul.Szkolnej w stronę Kupca Poznańskiego. Już tam doszło do nieporozumień, zaczepek między mężczyznami. Następnie po przejściu przez ul. Podgórną mężczyzna ciemnej karnacji, z zarostem na twarzy, włosy czarne, ubrany w czarną kurtkę, białą bluzę z odblaskowymi elementami, spodnie ciemne, buty czarne z białą podeszwą, podszedł do pokrzywdzonego i uderzył go pięścią w twarz, w następstwie czego mężczyzna upadł na ziemię.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, lub byli świadkami zdarzenia, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu bądź telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

PD.

Powrót na górę strony