Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 2 listopada br. w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością portfela wraz z dowodem osobistym, prawem jazdy oraz kartami płatniczymi. Do zdarzenia doszło 2 listopada br. na terenie parku im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pokrzywdzona kobieta wypoczywała w parku, w pewnym momencie sprawca podbiegł do niej i zabrał plecak z całą zawartością. Następnie pobiegł w kierunku ul. Powstańców Wielkopolskich, gdzie wsiadł do samochodu osobowego nieznanej marki koloru ciemnego o początkowych numerach rejestracyjnych PTU..., a następnie odjechał w stronę Dworca Głównego PKP w Poznaniu.

W wyniku podjętych czynności zabezpieczono nagrania z monitoringu w jednym ze sklepów na terenie dzielnicy Nowe Miasto, gdzie kamery zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 84 124-11, 61 84 124 12 lub 112 - czynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość!

PD.

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
Powrót na górę strony