Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Suchy Las - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń

Policjanci z Suchego Lasu prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratury w sprawie rozboju, do którego doszło 24 listopada br. na stacji benzynowej. Zamaskowany mężczyzna grożąc nożem, zażądał od pracownicy stacji wydania pieniędzy. Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Suchego Lasu poszukują mężczyzny, podejrzewanego o napad na stację benzynową. Do zdarzenia doszło 24 listopada w Suchym Lesie na stacji Orlen. Zamaskowany napastnik wykorzystał okazję, że na stacji nie było innych klientów i grożąc nożem kasjerce, zażądał pieniędzy.

Sprawca ma 185-190 cm wzrostu, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, szare lub jasno niebieskie spodnie, ciemne buty z trzema białymi paskami, prawdopodobnie firmy Adids. Twarz miał zasłoniętą ciemnym szalikiem, na rękach jasno czerwone rękawiczki. Osoby, które posiadają informacje na temat sprawcy tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 61 8413010, 698 084 696 lub 112 lub mailowo pod adresem dyzurny-suchylas@po.policja.gov.pl

Maciej Święcichowski

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.86 MB)

Powrót na górę strony