Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie podrobienia i użycia sfałszowanej recepty. Zdarzenie miało miejsce 25 lipca 2019 roku w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie podrobienia recepty lekarskiej opatrzonej pieczęcią lekarza, a następnie przedłożenia jej w aptece w celu dokonania zakupu. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2019 roku przy ul. Półwiejskiej oraz w innych aptekach na Starym Mieście w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11 lub 112, bądź z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 61 84 135 35. Zapewniamy anonimowość!

PD.

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
Powrót na górę strony