Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia br. w jednej z poznańskich restauracji w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami i kartą płatniczą. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia 2019 roku w jednej z restauracji na Piątkowie.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która ma związek z tym zdarzeniem. Jest to mężczyzna w wieku 35-40 lat, normalnej budowy ciała, włosy krótko ścięte z widoczną łysiną, ubrany w granatowy T-shirt z białym napisem na plecach "Poznańscy Wariaci", spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru ciemnego z żółtymi sznurówkami, na obu przedramieniach od łokcia do nadgarstka widoczne tatuaże.

Osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Północy pod numerami telefonów 61 84 146 70 lub 112 czynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość!

PD

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
Powrót na górę strony