Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 10 lipca 2019 roku w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Nowomiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży młota dłutującego marki Hilti o wartości 6000 zł. oraz portfela z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 10 lipca 2019 roku na terenie budowy przy ul. Św. Michała w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizeruek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto lub pod numerem telefonu czynnym całą dobę 61 84 123 11/12/13 albo numerem alarmowym 112. Można też dzwonić bezpośrednio do prowadzącego sprawę  w dni powszednie w godzinach 7.30-15.30 pod numer telefonu 61 84 158 38. Zapewniamy anonimowość!

PD

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
Powrót na górę strony