Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 8 października 2019 roku na ul. Dojazd w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu na Jeżycach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego Blackberry Q5. Do zdarzenia doszło 8 października 2019 roku na ul. Dojazd w Poznaniu, gdzie z otwartego pojazdu sprawcy dokonali zaboru tych rzeczy, a następnie odjechali pojazdem marki Nissan Primera koloru wiśniowego o początkowych numerach rejestracyjnych MST. Kamery monitoringu zarejestrowały ich wizerunki, jak i samochód.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami Komisariatu Policji Poznań Jeżyce pod numerem telefonu 61 84 122 11/12 lub numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość!

PD

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • pojazd, którym poruszali się sprawcy
Powrót na górę strony