Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy oraz wartościowych przedmiotów metodą "na hydraulika". Zdarzenie miało miejsce 18 lipca 2019 roku w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają publikowany wizerunek proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotej biżuterii m.in. pierścionków, obrączek ślubnych, łańcuszków oraz pieniędzy o łącznej wartości prawie 6000 zł. Do zdarzenia doszło 18 lipca 2019 roku około godziny 11.00 na terenie jednego z wildeckich osiedli. Sprawca pod pozorem wykonania usługi hydraulicznej wszedł do mieszkania i wykorzystując nieuwagę domowników zabrał cenne przedmioty.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z publikowanego wizerunku, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, lub zostali pokrzywdzeni w tożsamy sposób przez podobną osobę proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Taborowej 22 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 125 11, 61 84 125 12 lub 112. Zapewniamy anonimowość !

Piotr Dmowski

 

  • Portret pamięciowy mężczyzny
Powrót na górę strony