Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie pobicia kobiety oraz kradzieży plecaka. Zdarzenie miało miejsce 11 czerwca 2019 r. na ulicy Pułaskiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają publikowany wizerunek proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie pobicia młodej kobiety oraz kradzieży plecaka wraz z dokumentami oraz telefonem komórkowym. Do zdarzenia doszło 11 czerwca 2019 r. około godz. 13:00 na ulicy Pułaskiego w Poznaniu.Tam sprawca uderzył kobietę kamieniem w głowę i zabrał jej plecak a następnie szybko oddalił się w kierunku ulicy Przepadek. Ponadto został sporządzony portret pamięciowy sprawcy rozboju.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z publikowanego wizerunku, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 124 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Jednocześnie informujemy, że Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną za informacje umożliwiające zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa!

st. asp. Małgorzata Tamborska

  • portret pamięciowy mężczyzny
Powrót na górę strony