Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny oraz kierowania gróźb karalnych. Zdarzenie miało miejsce 15 lutego 2019 r. na ulicy Niedziałkowskiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają publikowany wizerunek proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny oraz kierowania wobec niego gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło 15 lutego 2019 r. około godz. 21:00 na ulicy Niedziałkowskiego w Poznaniu. Ponadto został sporządzony portret pamięciowy sprawcy pobicia.Tam sprawca żądał od mężczyzny wydania gotówki w kwocie 50 zł, a gdy ten odmówił, sprawca uderzył go w brzuch oraz bił pięściami po twarzy i kopał oraz groził pozbawieniem życia.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z publikowanego wizerunku, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Taborowej 22 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 125 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

asp. Małgorzata Tamborska

  • portret pamięciowy
Powrót na górę strony