Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Swarzędz - Poszukujemy świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym

Policjanci z Poznania poszukują świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 3 kwietnia 2024r. w Swarzędzu. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, którego kierujący poniósł śmierć na miejscu. Śledczy poszukują świadków tego zdarzenia.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 3 kwietnia 2024r. około godz. 17.10 w Swarzędzu na skrzyżowaniu ulic Cieszkowskiego - Cmentarna. Kierujący samochodem osobowym marki Mercedes wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem Yamaha. Na skutek zderzenia, kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu pod numerem  telefonu 47 77 136 11 – z osobą prowadzącą postępowanie lub pod czynnymi całą dobę numerami 47 77 156 13, powołując się na nr sprawy D.IV.56011.74.2024.MK

sierz.sztab. Łukasz Paterski
Oficer Prasowy KMP w Poznaniu

Powrót na górę strony