DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Rozpoznajesz swoją własność? Zadzwoń!

Data publikacji 31.08.2023

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w toku prowadzonego postępowania zabezpieczyli przedmioty oraz rower, które prawdopodobnie pochodzą z przestępstwa. Wszystkie osoby, które rozpoznają swoją własność ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

10 lipca br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali podejrzanego o kradzieże z włamaniami. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych na gorącym uczynku zdarzenia, tuż po przestępstwie.

Po przeszukaniu jego bagażu oraz miejsca zamieszkania, policjanci zabezpieczyli liczne przedmioty, które prawdopodobnie pochodzą z kradzieży. Między innymi były to elektronarzędzia oraz rower typu górskiego. W związku z tym śledczy poszukają ich właścicieli.

Wszystkie osoby, które rozpoznają przedmioty ze zdjęć jako swoją własność, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Można się zgłaszać osobiście w godzinach 8:00 – 15:00 przy ul. Szylinga 2a w Poznaniu lub telefonicznie pod numerami telefonów  77 47 130 91 lub 47 77 130 90 powołując się na numer sprawy RSD222/23.

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony