DZIAŁANIA POLICJI

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeżyce - Rozpoznajesz osobę z portretu pamięciowego? Skontaktuj się z nami

Data publikacji 11.05.2023

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na "policjanta CBŚ". Do zdarzenia doszło 7 marca br. w Poznaniu. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanej osoby. Wszystkich, którzy go rozpoznają, prosimy o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na "funkcjonariusza CBŚ". Do zdarzenia doszło 7 marca br. w Poznaniu.

Sprawca skontaktował się telefonicznie z pokrzywdzonym podając się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego i nakłonił go do przekazania pieniędzy pod legendą udziału w tajnej operacji policyjnej, mającej na celu zatrzymanie grożnego przestępcy. Mężczyzna stracił w ten sposób kilka tysięcy złotych przekazując je osobie, która przyszła do jego domu. Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanej o ten czyn osoby. 

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 12, 47 77 122 11 lub 112.

mł.asp. Marta Mróz 

Powrót na górę strony