DZIAŁANIA POLICJI

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań - Zapraszamy do udziału w konkursie " Skrzydła życia - nie przechodzę obojętnie"

Data publikacji 22.03.2023

Kolejna edycja konkursu profilaktycznego pn. „Skrzydła życia – nie przechodzę obojętnie" już się rozpoczęła i trwa do 15 kwietnia 2023 r. Przygotuj pracę w postaci fotografii, grafiki komputerowej lub krótkiego spotu lub filmu i miej wkład w dalsze działania profilaktyczne wśród społeczeństwa lokalnego.

Konkursu „Skrzydła życia – nie przechodzę obojetnie" adresowany jest do dzieci w wieku od 10 lat, zamieszkującej na terenie powiatu poznańskiego. To już kolejna edycja konkursu profilaktycznego pod patronatem Starosty Poznańskiego, organizowana przez Powiat Poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komendę Miejską Policji w Poznaniu.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę przemocy, uzależnień i wykluczenia społecznego oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat.

Wykonane prace zostaną wykorzystane do stworzenia działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie przemocy.

Prace należy dostarczyć do 15 kwietnia 2023 r. do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2, z adnotacją „Wydział Prewencji - konkurs" oraz w wersji elektronicznej na adres konkurs@pcpr.poznan.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!

mł.asp. Marta Mróz 

Pliki do pobrania

  • 240.47 KB
Powrót na górę strony