Pobiedziska - Policjanci otrzymali nowy radiowóz
Policjanci z Pobiedzisk wzbogacili się o
nowy radiowóz, których zakup wsparty został w połowie przez Urząd Miasta i
Gminy Pobiedziska. Nowa kia ceed będzie służyć bezpieczeństwu lokalnej
społeczności.
18 grudnia br. na terenie Komisariatu Policji w Pobiedziskach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu kia ceed. W spotkaniu udział wziął Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster, Komendant Komisariatu Policji w Pobiedziskach kom. Roman Warda, Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Dorota Nowacka, Zastępca Burmistrza Zbigniew Zastrożny, Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Gminy Pobiedziska Janusz Mikołajczak, policjanci z miejscowej jednostki oraz przybyli goście.
Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster, dziękując za wsparcie zakupu nowego pojazdu podkreślił, że jest to olbrzymia pomoc, wyróżnienie i dowód uznania dla ważnej roli jaką pełni policja we współczesnym społeczeństwie. Nowy radiowóz pozwoli funkcjonariuszom na jeszcze szybszy dojazd w miejsca interwencji, co bezpośrednio przełoży się na poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego mieszkańców miasta i gminy Pobiedziska.
Przed wyjazdem do służby samochód został poświęcony przez Księdza Stanisława Drożyńskiego z parafii pw. Św. Ducha w Pobiedziskach.
{galeria}_patrycja2015/pobiedziskarw{/galeria}