DZIAŁANIA POLICJI

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KMP - Awanse w poznańskich komisariatach

Data publikacji 04.11.2013
Komendant Miejski Policji w Poznaniu powołał dzisiaj policjantów na stanowiska kierownicze w poznańskich komisariatach. Nadkom. Tomasz Paziewski objął funkcję Komendanta Komisariatu Policji Poznań Północ, a podkom. Dariusz Gołębiewski został zastępcą Komendanta Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto.

 

p11
Wręczenie rozkazów i listów gratulacyjnych odbyło się w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. W spotkaniu uczestniczyli awansowani policjanci, mł. insp. Roman Kuster szef poznańskiej Policji oraz jego zastępcy – mł. insp. Wojciech Kawa i mł. insp. Maciej Nestoruk.

Mł. insp. Roman Kuster Komendant Miejski Policji w Poznaniu podkreślił, że awanse na stanowiska kierownicze są wypadkową kilku czynników. Nadkom. Tomasz Paziewski i podkom. Dariusz Gołembiewski, swoją pracą, zaangażowaniem, a także doświadczeniem zawodowym, dali dowód umiejętnego kierowania jednostką i podległymi służbami oraz ugruntowali swoją bardzo dobrą opinię w oczach przełożonych. Komendant, w trakcie wręczania rozkazów i listów gratulacyjnych zaznaczył, że obie funkcje, istotne dla funkcjonowania Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, będą niosły ze sobą zarówno dobre, jak i złe chwile. Obie funkcje będą stanowiły o satysfakcji i zadowoleniu z właściwie funkcjonującej jednostki, będą również czasami napawały zwątpieniem, w związku z codziennymi trudnościami pojawiającymi się przed każdym z przełożonych.

Komendant zwrócił uwagę na to, że zarządzanie komisariatami wymaga dużej odpowiedzialności. To zarówno obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa i społecznego zadowolenia z naszej służby na podległym terenie, utrzymywanie i poprawa efektywności służby, dbałość o dyscyplinę wśród podwładnych i o pozytywne relacje, panujące w całej jednostce. Komendant miejski, a także jego zastępcy zwrócili również uwagę na fakt, że w swej służbie wyróżniani policjanci nie pozostaną sami. Zawsze bowiem liczyć mogą na pomoc z ich strony, a ich drzwi zawsze pozostają otwarte, w związku z pojawiającymi się w służbie problemami.

 

g12

 

Powrót na górę strony