DZIAŁANIA POLICJI

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grunwald - Spotkanie z dyrektorami

Data publikacji 16.11.2012

Na zaproszenie Komendanta komisariatu odbyło się spotkanie z Dyrektorami Gimnazjów z terenu podległego KP Poznań – Grunwald, w trakcie którego omówiono kierunki dalszej współpracy, wzajemne potrzeby i oczekiwania.

 

7 listopada br. w budynku KP Poznań – Grunwald na zaproszenie Komendanta komisariatu odbyło się kolejne spotkanie z Dyrektorami Gimnazjów z terenu podległego KP Poznań – Grunwald. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy i pedagodzy z poszczególnych gimnazjów, przedstawiciel Straży Miejskiej Miasta Poznania, przedstawiciel Zespołu Kuratorów Zawodowych dla Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu oraz kierownictwo komisariatu i funkcjonariusze Referatu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

Omówiono podejmowane kroki na rzecz ograniczenia demoralizacji i przestępczości nieletnich. Przedstawiono wzajemne oczekiwania i potrzeby. Wskazano kierunki dalszej współpracy.

{galeria}2012/listopad/dyrektorzy{/galeria}

Powrót na górę strony