Aktualności

Poznań-festyn rowerowy

Komenda Miejska Policji w Poznaniu zaprasza do udziału w festynie rowerowym 24 marca 2019 r. na terenach zielonych przy ul. Ewangelickiej w Poznaniu.

W bieżącym roku na terenie miasta Poznania realizowana będzie kolejna edycja programu prewencyjnego „Poznański rower – bezpieczny rower”, który związany jest z szeregiem nowych wyzwań prewencyjnych i edukacyjnych z zakresu ograniczenia kradzieży rowerów na terenie miasta Poznania oraz promowania bezpiecznej jazdy.

Ograniczenie kradzieży rowerów poprzez wdrożenie efektywnego systemu znakowania, podniesienie poczucia poziomu bezpieczeństwa wśród mieszkańców oraz promowanie bezpiecznej jazdy rowerem to dla poznańskiej Policji priorytet. Serdecznie zapraszamy do oznakowania swoich rowerów (regulamin w zakładce prewencja > „Poznański rower – bezpieczny rower”).

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu 24 marca 2019 roku w godzinach 12:00-17:00 przy ul. Ewangelickiej w Poznaniu (od strony mostu Św. Rocha) organizuje festyn rowerowy. Podczas festynu będzie można skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych nie tylko przez policjantów ale również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Urząd Miasta Poznania.

Zapraszamy do udziału w festynie!

Adrian Umyszkiewicz

Powrót na górę strony