Stare Miasto - Pożar poddasza budynku
Data publikacji 30.07.2009
Wczoraj wieczorem na ul. Za Groblą, w jednym z budynków mieszkalnych wybuchł pożar. Ogień gasiło 10 zastępów straży pożarnej. Obecnie są ustalane okoliczności w jakich doszło do powstania ognia.
Zgłoszenie o pożarze napłynęło do strażaków przed godziną 19:00. Ogień i wydobywający się dym zauważył pracownik sąsiedniego budynku. Pożar, który pochłonął poddasze budowanego budynku, był gaszony do godzin wieczornych.
Obecnie są ustalane dokładne okoliczności
powstania ognia.