Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stare Miasto - Pożar poddasza budynku

Data publikacji 30.07.2009

Wczoraj wieczorem na ul. Za Groblą, w jednym z budynków mieszkalnych wybuchł pożar. Ogień gasiło 10 zastępów straży pożarnej. Obecnie są ustalane okoliczności w jakich doszło do powstania ognia.

Zgłoszenie o pożarze napłynęło do strażaków przed godziną 19:00. Ogień i wydobywający się dym zauważył pracownik sąsiedniego budynku. Pożar, który pochłonął poddasze budowanego budynku, był gaszony do godzin wieczornych.

20090729awj_009
 
Obecnie są ustalane dokładne okoliczności powstania ognia.
Powrót na górę strony