MOBILNY KOMISARIAT - Mobilny Komisariat - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Mobilny Komisariat

MOBILNY KOMISARIAT

Mobilny komisariat to pierwsze tego rodzaju auto w Wielkopolsce. Samochód kupiony za pieniądze pochodzące w całości z budżetu miasta Poznania wyposażony jest w sprzęt komputerowy, sieć łączności radiowej z dostępem do Internetu oraz policyjnych baz danych.

20160317_113816

Główna idea wyposażenia poznańskich policjantów w taki sprzęt jest taka, żeby osoby chcące złożyć zawiadomienie o przestępstwie mogły zrobić to bezpośrednio w tym miejscu. Policyjne auto kierowane jest w miejsca dużych imprez o charakterze masowym oraz tam gdzie oczekują tego mieszkańcy. Poniżej podajemy Państwu harmonogram służb mobilnego komisariatu na terenie Poznania.

Mobilny komisariat to pierwsze tego rodzaju auto w Wielkopolsce. Samochód kupiony za pieniądze pochodzące w całości z budżetu miasta Poznania wyposażony jest w sprzęt komputerowy, sieć łączności radiowej z dostępem do Internetu i policyjnych baz danych.

Główna idea wyposażenia poznańskich policjantów w taki sprzęt jest taka, żeby osoby chcące złożyć zawiadomienie o przestępstwie mogły zrobić to bezpośrednio w tym miejscu.

Policyjne auto kierowane jest w miejsca organizowanych dużych imprez o charakterze masowym oraz tam gdzie oczekują tego mieszkańcy.

Poniżej podajemy harmonogram służb mobilnego komisariatu na terenie Poznania.

 

 

 

 

Komenda Miejska Policji w Poznaniu zastrzega jednak, że w wyniku działań o charakterze nagłym

        Mobilny Komisariat może zostać skierowany do innych zadań realizowanych przez Policję.

 

Pliki do pobrania

  • 128.73 KB
  • 121.83 KB