Czerwonak - Otwarcie sezonu wodnego - KP Czerwonak - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

KP Czerwonak

Czerwonak - Otwarcie sezonu wodnego

11 maja 2019 roku policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku uczestniczyli w uroczystym otwarciu sezonu wodnego, które miało miejsce na AKWEN Marinie w Czerwonaku.

Piękna pogoda oraz ogrom atrakcji dla dorosłych, jak również dla najmłodszych przyciągnęło na przystań rzeczną wielu uczestników. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czerwonaku również przygotowali atrakcję dla przybyłych uczestników, promowali między innymi bezpieczeństwo, rozdawali odblaski, książeczki oraz inne gadżety promocyjne otrzymane od Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Podczas trwania imprezy policjanci znakowali również rowery, przypominali kierującym jednośladami o podstawowym wyposażeniu roweru oraz o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Ponadto funkcjonariusze promowali zawód policjanta oraz przedstawiali zasady rekrutacji osobom zainteresowanym. Natomiast najmłodsi mogli swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa sprawdzić odpowiadając na zadane przez policjantów pytania, a poprawne odpowiedzi nagradzane były symbolicznym upominkiem w postaci gadżetów promocyjnych.

Anna Daszkiewicz/MT