Nowe Miasto - Festyn z siecią Hoteli NOVOTEL - KP Nowe Miasto - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

KP Nowe Miasto

Nowe Miasto - Festyn z siecią Hoteli NOVOTEL

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wzięli udział w obchodach „Międzynarodowego Dnia Niesłyszących i Języka Migowego”, który był organizowany na terenie Term Maltańskich oraz polany przy Hotelu Nowotel Poznań Malta.

27 września br. policjanci Zespołu Profilaktyki Społecznej wraz z dzielnicowymi z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto oraz funkcjonariuszami Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu uczestniczyli w przedsięwzięciu zorganizowanym dla podopiecznych z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu mieszczącego się przy ulicy Bydgoskiej 4A.

Uczestnicy przedsięwzięcia w zależności od przedziału wiekowego bawili się w Fabryce Śmiechu Michałek, Kręgielni Gravitacja oraz Siłownia StepOne Fitness przy ul. Termalnej 1. Natomiast po części sportowej i rekreacyjnej wszyscy przenieśli się na piknik zorganizowany na polanie przy Hotelu Novotel, gdzie dzieci mogły podziwiać pokazy Policji z Poznańskiego Ogniwa Konnego Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, którzy prezentowali swoje umiejętności i niezwykle ciekawie opowiadali im o pracy z końmi i opiece nad nimi. Policjanci Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto zaprezentowali dzieciom radiowóz, który cieszył się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczestników festynu oraz testowali wiedzę dzieci w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

A. Śródecka/S.S.