POZNAŃSKA POLICJA

Poznań - Policjanci poszukują świadków uszkodzenia szyby w autobusie nr 95

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują świadków uszkodzenia szyby w autobusie linii nr 95. Do zdarzenia doszło 24 czerwca 2017 roku w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego około godziny 13.20. Śledczym szczególnie zależy na rozmowie z kobietą, która siedziała w pobliżu uszkodzonej szyby.

Komisariat Policji Poznań Jeżyce prowadzi postępowanie dotyczące uszkodzenia w dniu 24 czerwca 2017  roku około godz. 13:20 szyby w autobusie linii nr 95 jadącego z Ogrodów w kierunku Kiekrza. Około godz. 13:20 będąc na wysokości skrzyżowania ul. Dąbrowskiego i ul. Nałkowskiej, kierowca autobusu usłyszał huk z prawe strony pojazdu.

Przy zbitej szybie, na miejscu dla pasażera (pierwsza szyba boczna przy przednich drzwiach autobusu) siedziała kobieta, która po zatrzymaniu się autobusu na przystanku tj. Żeromskiego i krótkiej rozmowie z kierowcą, oddaliła się w nieznanym kierunku. Policjanci zwracają się z prośbą, do kobiety, która siedziała w pobliżu uszkodzonej szyby, jak również do innych osób, które posiadają na temat tego zdarzenia informacje, o kontakt z policjantami z Komisariatu na Jeżycach pod całodobowym numerem telefonu 61 84 122 11 lub 12.  

Maciej Święcichowski