Rejony dzielnicowych KMP Poznań - Dzielnicowi - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Dzielnicowi

Rejony dzielnicowych KMP Poznań

REJONY   DZIELNICOWYCH   KMP  POZNAŃ

 

KOMISARIATY  MIASTA  POZNANIA

 

 

 

Komisariat Policji  POZNAŃ – GRUNWALD

 

Rewir I                     rejony 101M-112M

 

Rewir II                               rejony 121M-131M

 

Rewir III                              rejony 141M-152M

 

 

REWIR I REJONY 101M-112M

 

Rejon nr 101M

Bukowska (74-98), Przybyszewskiego (30-66 i 49), Grunwaldzka (53-75), Grochowska (36-58),                      Marcelińska (42-66, 35-51A), Szamotulska (2-44), Grodziska (2-40 i 1-41), Rycerska (3-15 i 2-8), Opalenicka (1-71, 2-49), Zakręt, Ostroroga, Skarbka, Lubeckiego, Włodkowica, Zbąszyńska, Wolsztyńska.

 

Rejon nr 102M

Grochowska (78-124), Świt (3-39), Szamotulska (1-33A), Marcelińska (53-71), Międzychodzka, Brzask, Nowotomyska, Sierakowska, Zorza, Mgielna, Szronowa.

 

Rejon nr 103M

Bukowska (100-114), Szamotulska (35-45), Świt (2-36), Grochowska B/N, Jutrzenka.

 

Rejon nr 104M                                                 

Marcelińska (75-79A), Swoboda (1-59), Grochowska (83-141), Bukowska (116-124), Świt (47/49-51 i 38-42), Poranek, Modra, Jesienna.

 

Rejon nr 105M

Bułgarska (86-154), Marcelińska (81-91), Swoboda (2-68), Bukowska (130-140), Promyk, Płomienna, Ognik.

 

Rejon nr 106M

Grunwaldzka (81 – 151a), Bułgarska (2 – 80), Marcelińska (70-86), Grochowska (49 – 79), Rycerska (10-28 i 17 – 43),

Husarska, Kanclerska, Kasztelańska, Trybunalska, Podkomorska, Senatorska, Podstolińska, Miecznikowska, Marszałkowska, Cześnikowska, Conrada Drzewieckiego.

 

Rejon nr 107M

Bułgarska (19 – 123), Bukowska (144 – 266), Ptasia (4-32), Szeherezady (1-87), Lasek Marceliński B/N, Leśnych Skrzatów B/N, Marcelińska (90-102), Smoka Wawelskiego, Jasna, Jana Brzechwy, Zgorzelecka, Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa, Wojciecha Bąka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Romana  Wilkanowicza, Artura Marii Świniarskiego, Stanisława Czernika, Gałczyńskiego, Jana – Izydora Sztaudyngera, Strzegomska, Wałbrzyska, Świerzawska, Leśnych Skrzatów, Stanisława Jachowicza, Wieczorynki, Baśniowa, Makowej Panienki, Krasnoludków, Sierotki Marysi, Tuwima, Kopciuszka, Grimma, Guliwera, Złotej Kaczki, Lisa Witalisa, Porazińskiej, Szeherezady, Makuszyńskiego, Ezopa, Fedrusa, Kryłowa, Rokity, Boruty, Pana Twardowskiego, Smoka Wawelskiego, Królewny Śnieżki, Misia Uszatka, Pana Kleksa, Bełzy, Oppmana, Januszewskiej, Andersena, Maklakiewicza, Łubieńska, Kolorowa.

 

Rejon nr 108M 

Bukowska (328 – 440), Szeherezady (2-136), Chryzantemowa B/N, Malwowa B/N, Skórzewska (przez Lasek Marceliński do Malwowej), Rumcajsa, Barlinecka, Barwicka, Bobolicka, Boczkowska, Dobiegniewska, Głowicka, Goleniowska, Gorzowska, Grabczowska, Gryficka, Jaracza, Ławica, Malechowska, Miastkowska, Odrzycka, Okonecka, Osterwy, Perłowska, Perzycka, Pozdawnicka, Rapackiego, Rezedowa, Roztocka, Rylla, Sadnicka, Sławińska, Solskiego, Templińska, Wyszomierska, Złotowska, Modrzejewskiej, Łobeska, Szczecińska, Owcza, Witnicka, Lubniewicka, Moryńska, Wyszeborska.

 

Rejon nr 109M

Grunwaldzka (153–305), Bułgarska (1–17), Chryzantemowa (4-12), Ptasia B/N, Lasek Marceliński, Wałbrzyska, Cmentarna, Soroki, Kmicica, Oskierki, Brossa, Ketlinga, Butryma, Braniborska, R. Kowalskiego, Adamanisa, Zagłoby, Hajduczka, Bilewiczówny, Podbipięty, Skrzetuskiego, Kurcewiczówny, Gerwela, Srebrna, Grotkowska, Ścinawska, Wierzejewskiego, Jeleniogórska, Smoluchowskiego, Rumuńska, Byczyńska, Budziszyńska, Kamiennogórska , Grobelnego, Węgorka, Dziewińska, Rzepińska, Małoszyńska, Kiemliczów, Laudańska, Wołodyjowskiego.

 

Rejon nr 110M

Grunwaldzka (355–403), Malwowa (1-147 i 2 – 128), Szarotkowa (21-143 i 8-188), Daliowa, Lotosowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Sasankowa, Lawendowa, Żonkilowa, Łubinowa, Lewkoniowa, Astrowa, Gladiolowa, Macierzankowa, Gerberowa, Frezjowa, Kaliowa, Irysowa, Krokusowa, Goździkowa, Begoniowa, Kaczeńcowa, Maciejkowa, Piwoniowa, Stokrotkowa, Cyniowa, Przebiśniegowa, Nasturcjowa, Zawilcowa, Forsycjowa, Hiacyntowa, Przylaszczkowa, Magnoliowa, Margaretkowa, Floksowa, Różyczkowa, Storczykowa, Bratkowa, Chryzantemowa.

 

Rejon nr 111M

Grunwaldzka (48-108), Palacza (70-138), Arciszewskiego B/N (ogródki działkowe), Reymonta B/N (ogródki działkowe), Promienista (3-83 i 4-82), Grochowska (2-28 i 1-47), Chociszewskiego (49 i 56), Słoneczna (1-45 i 2-36), Pogodna (4-42), Obozowa, Orężna, Obronna, Taborowa, Berestecka, Kircholmska, Płowiecka, Sowińskiego, Belwederska, Tęczowa, Strzecha, Heweliusza, Konfederacka, Księżycowa, Poświata.

 

Rejon nr 112M

Bukowska (16-70), Grunwaldzka (1-43), Szylinga, Przybyszewskiego (37A-45), Marcelińska (4-36, 15-27 i 23), Polna (60-86, 39-41), Wojskowa (11-25 i 16-24), Niecała, Zakątek, Biała, Rokietnicka, Park Nowakowskiego.

 

REWIR II REJONY 121M-131M

                                                    

Rejon nr 121M

Grunwaldzka (112-138), Palacza (97-147), Promienista (88-152), Jugosłowiańska (3-79), Gwiaździsta, Junacka, Kadecka, Orszańska, Podchorążych, Racławicka, Słoneczna (51-67 i 40-56A), Ściegiennego (75A-139 i 68A-134), Świetlana, Taczanowskiego, Trębacka, Wawerska, Wolska, Wysockiego, Olszynka, Listopadowa.

 

Rejon nr 122M

Arciszewskiego B/N, Ściegiennego (45-71 i 50-64), Pogodna (46-90 i 47-73), Rembertowska, Promienista (85-123), Palacza (67-93), Brzeźnicka, Działkowa, Kargowska, Kłuszyńska, Raszyńska, Rynarzewska, Zdziechowska, Zamknięta.

 

Rejon nr 123M

Arciszewskiego B/N, Ściegiennego  (4-36), Głogowska (142-184A), Palacza (3-45), Górczyńska, Jarochowskiego (87-105 i 88), Kordeckiego (1-3 i 2-12), Kosynierska, Kuźnicza, Piotra Skargi, Sielska, Widok, Zgoda (11-15A i 12-14).

 

Rejon nr 124M

Głogowska B/N, Ściegiennego (13-39), Górnicza, linie kolejowe, Albańska, Częstochowska, Kordeckiego (16-60A i 21-61), Logi, Ostrobramska, Pętla Górczyn, Plac Zbawiciela, Słowicza, Świętogórska, Węglowa, Zgoda (16-54).

 

Rejon nr 125M 

Promienista (131), Park ks. Jasińskiego do Rembertowska, Giżycka (4-16), Kopanina  (80-104), Mrągowska, Gęsia, Jawornicka (15-17 i 58), Kacza, Newtona.

 

Rejon nr 126M

Jawornicka (5-13), Jugosłowiańska (44-56), Promienista (160-166), Smardzewska (6-22), Galileusza, Keplera.

 

Rejon nr 127M

Grunwaldzka (142-200), Jawornicka (1), Jugosłowiańska (10-38), Smardzewska (1-27), Babimojska, Bolkowicka.

 

Rejon nr 128M

Grunwaldzka (216-244), Smardzewska (2), Jawornicka (6-52), Giżycka (1A-11), Przepiórcza, Sieradzka (4-48), Bełchatowska (5-25 i 8-20), Dobrodzieńska, Grabowska, Krośnieńska, Międzyborska, Mikstacka, Odolanowska, Ostrzeszowska, Pogorzelska, Raszkowska, Szadecka, Świebodzińska.

 

Rejon nr 129M

Grunwaldzka (248-408), Kopanina (69-111), Miśnieńska, Sieradzka (5-29), Bełchatowska (22-34), Gubińska, Junikowska, Jutrosińska, Kamieniecka, Krabkowica, Krobska, Namysłowska, Nowosolska (1-31 i 2-30), Odległa, Paczkowska, Prośnicka, Sobotecka, Strzelińska, Świdnicka, Twardogórska, Wieruszowska, Wschowska, Ząbkowicka, Ziębicka, Żabia, Żagańska, Żmigrodzka, Żywocicka.

 

Rejon nr 130M

Głogowska (214-442), granica miasta Poznania, linie kolejowe od Wołczyńska wzdłuż Opawska, Skrajna do Głogowska, Boczna, Cedzyńska, Ceglana, Ceramiczna, Fabianowo, Gliniana, Hallera, Kopanina (3-67 i 2-68), Kowalewicka, Krzepicka, Krzeszowska, Legnicka, Nowosolska (37 i 38-40), Oleśnicka, Oławska, Opawska, Pobielska, Radyńska, Rybnicka, Skrajna, Sycowska, Torfowa, Trzebińska, Wojnowicka, Wołczyńska (13-51 i 18-50), Wołowska, Woźnicka, Wykopy, Żwirowa, Rudnicze, Lerczakówny, Wajsówny, Opłotki od Głogowska do Sycowska.

 

Rejon nr 131M

Linie kolejowe, Głogowska (211A-431), Głazowa (3-39), Czechosłowacka (139-189, 108 i 176), Piargowa (5-17), Przełęcz (4-32A), Pszczyńska (1-37A), tereny wodne, Uradzka, Kotowo (3-71 i 4-64A), Opłotki (3-13), Będlewska, Bojanowska, Chomęcicka, Glinianki, Głuchowska, Gostyńska (1-45 i 4-50), Graniowa, Granowska, Gruntowa, Jaskiniowa, Karpicka, Komornicka, Konarzewska, Kościańska, Krzywińska, Leszczyńska (8-56A i 3-5A), Mieleszyńśka, Mikołowska, Obrzańska, Osiecka, Ostatnia, Otwarta, Ptaszkowska, Rakoniewicka, Rawicka (1-37 i 10-42), Reglowa, Rojna, Rosnowska, Ruczajowa, Sąsiedzka, Skalna, Stęszewska, Strykowska, Sulmierzycka, Szreniawska, Śmigielska, Trzebawska, Turniowa, Tyniecka, Ustronna, Wronczyńska, Zamiejska, Zamysłowska, Stara Cegielnia, Kobylińska od Przełęcz do Głazowa, Czempińska, Lwówecka od Kotowo do granicy miasta Poznań, Serwisowa od Opłotki do granicy miasta Poznań, przy autostradzie od Opłotki do granicy miasta Poznań.

 

REWIR III REJONY 141M-152M

 

Rejon nr 141M

Głogowska (143-197), Krauthofera (1-55), Dmowskiego (79-141 i  64-134), /tory kolejowe/, Górki, Knapowskiego, Bosa, Daleka, Krzywa, Andrzejewskiego, Metalowa, Miedziana, Myśliwska.

 

Rejon nr 142M

Głogowska (121-141), Krauthofera (2-58), Dmowskiego (62), /tory kolejowe/, Hetmańska (52-62), Górecka (1-111 i 2-108), Drobna, Duszna, Dwatory, Chromowa, Wrońskiego, Spiżowa, Drużynowa, Maszynowa, Tarczowa, Zwrotnicza, Mała, Obrzeże, Przesmyk.

 

Rejon nr 143M

Głogowska (114-138), Palacza (8-38), Arciszewskiego (1-35), Hetmańska (2-46), Biedrzyckiego, Jarochowskiego (41-77 i 50-70), Kasprzaka (38-64 i 41-57), Nehringa, Winklera, Rogalińskiego, Cybulskiego.

 

Rejon nr 144M

Reymonta (21-39), Wyspiańskiego (27-45), Jarochowskiego (1-39A i 44-48A), Potworowskiego (2-22), Głogowska (102-112), Hetmańska (1-47), Szymborska, Kasprzaka (28-34 i 33-35), Chociszewskiego, Bogusławskiego (30A-34 i 27-31), Park Kasprowicza.

 

Rejon nr 145M

Głogowska (74-100), Potworowskiego (1-17), Jarochowskiego (18-42), Niegolewskich (7-33), Szczanieckiej, Kasprzaka (1-27 i 2-26), Bogusławskiego (11-21 i 2-26), Morawskiego, Stablewskiego (31-47i 44-46).

 

Rejon nr 146M

Głogowska (48-72), Niegolewskich, (6-36), Jarachowskiego (2-16), Wyspiańskiego (3-25, 2 i 4), Berwińskiego (1-5), Limanowskiego, Plac Wyspiańskiego, Drużbackiej, Klonowica, Matejki (27-49).

 

Rejon nr 147M

Głogowska (85-117), Rynek Łazarski (10-19 oraz Targowisko), Łukaszewicza (12-44 i 50), Potockiej, Hetmańska (B/N od Potockiej do Dmowskiego), Hetmańska (57-69), Stablewskiego (3-27 i 6-16), Dmowskiego (2-50 i 3-41), Lodowa, Kącik, Chłodna, Załęże.

 

Rejon nr 148M

Klaudyny Potockiej (51), Łukaszewicza  (19-43), Mottego (1-6), Kolejowa (8-44), /tory kolejowe/, Karwowskiego,

 

Rejon nr 149M

Reymonta (1-19), Grunwaldzka (34-44), Ułańska (1-21 i 2-8), Siemiradzkiego (7-12), Matejki (50-55), Wyspiańskiego (10-38), Kossaka (1-9 i 2-10), Chełmońskiego (1-5 i 19-23), Wojskowa (1-9 i 4-10), Iłłakowiczówny.

 

Rejon nr 150M

Głogowska (51-83), Kanałowa (17 i 16-18), Łukaszewicza (2-10), Strusia (1-3 i 8-12 ), Rynek Łazarski (1-9), Małeckiego (8-24), Niegolewskich (1-5).

 

Rejon nr 151M

Głogowska (17-49), Zachodnia,  /tory kolejowe/, Kolejowa (1-7 i 50-57), Mottego (7-12), Łukaszewicza (1-17), Graniczna, Strusia (5-7), Kanałowa (1-15), Gąsiorowskich, Małeckiego (1–7 i 25-38), Calliera.

 

Rejon nr 152M

Grunwaldzka (6-28A), Bukowska 12 (od Grunwaldzkiej do Roosevelta), Roosevelta (od Bukowskiej do Głogowskiej - budynki należące do MTP), Głogowska (10-40), Berwińskiego (B/N od głogowskiej do Matejki), Matejki (1-11 i 56–68), Siemiradzkiego (2-6), Ułańska (10-22), Śniadeckich, Park Wilsona, Grottgera, Kossaka (11-23 i 12-22), Skryta, Chełmońskiego (8-18), Konopnickiej, Stolarska, Orzeszkowej, Parkowa, Święcickiego.

 

Komisariat Policji  POZNAŃ - JEŻYCE             

 

Rewir I                                 rejony 201M-211M

 

Rewir II                               rejony 221M-230M

 

REWIR I REJONY 201M-211M

 

Rejon nr 201M

rejon służbowy ograniczony ulicami, Dąbrowskiego / 2-22 parzyste /, Roosevelta / 18-22 parzyste i nieparzyste/, Bukowska / 1-21 nieparzyste/, Gajowa - cała, Sienkiewicza – cała , Mickiewicza / 21-35 (nieparzyste) i 22-36 (parzyste) /, Zeylanda - cała, Zwierzyniecka - cała, Kochanowskiego /10,11, 11A  /, Słowackiego / 1-17 (nieparzyste) i 2- 22 (parzyste) /, Kraszewskiego 24 – 30 (parzyste).

 

Rejon nr 202M

rejon służbowy ograniczony ulicami: Dąbrowskiego / 24-48 parzyste /, Kraszewskiego / 2-22 parzyste /, Kochanowskiego / 7,8,9 ,Reja - cała, Pl. Asnyka - cała, ul. Asnyka- cała,  ul. Rynek Jeżycki – cała,  Słowackiego / 19-39 (nieparzyste), 24-50 (parzyste).

 

Rejon nr 203M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego / 50-68 parzyste /, Wawrzyniaka - cała/, Bukowska / 23,25,25a ,Kraszewskiego / 1-25 nieparzyste /, Słowackiego / 41-59 (nieparzyste) i 52-62 (parzyste) /, Szamarzewskiego / 1-17 (nieparzyste) i 2-20 (parzyste) /, Jackowskiego/ 1-21 (nieparzyste) i 2-24 (parzyste) /

 

Rejon nr 204M

rejon służbowy  ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego / 70-82 parzyste  /, Polna / 1-33 nieparzyste /,  Szamarzewskiego / 21-37 (nieparzyste) i 24-38 (parzyste)/, ul. Staszica – cała, Jackowskiego 23-43 (nieparzyste) i 30-42a (parzyste)/, Bukowska 27-39 (nieparzyste)/

 

Rejon nr 205M

 rejon służbowy  ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego / 84-124 parzyste /, Przybyszewskiego 1-37 /nieparzyste /, Bukowska /45 – 53 nieparzyste / Polna  2-56b /parzyste/, Szamarzewskiego  39-65 /nieparzyste/ i 40-60 /parzyste/, Długosza - cała , ul. Galla Anonima - cała, Kadłubka - cała, Kassyusza – cała, Gorczyczewskiego – cała, Jackowskiego / 45-57 (nieparzyste) i 44-62 (parzyste) /

                                                            

Rejon nr 207M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego /1-57 nieparzyste /, Kochanowskiego /1-6 /parzyste i nieparzyste/ oraz 15-21 / parzyste i nieparzyste/, Mickiewicza 1-19 /nieparzyste/ i 2- 20 /parzyste/, Poznańska 1-57 /nieparzyste/ i 8-12/parzyste/, Żurawia-cała, Strzałkowskiego-cała, Zacisze-cała, Mansfelda-cała, Krasińskiego-cała, Roosvelta 1-11 / parzyste i nieparzyste , Zaułek Krystyny Feldmann-cała, Kościelna 4.

 

Rejon nr 208M

rejon służbowy ograniczony ulicami: Poznańska /18a-74 parzyste/, Jeżycka-cała, Mylna-cała, Wąska-cała, Mączna-cała, Norwida-cała, Nad Bogdanką-cała, Barzyńskiego-cała, Kochanowskiego 22-28 / parzyste i nieparzyste/.

 

Rejon nr 209M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego 63-117a /nieparzyste/, Kościelna 1-51 /nieparzyste/ 12-58 /parzyste/, Żeromskiego /2-34 parzyste/, Janickiego - cała, Nad Seganką- cała, Rodziewiczówny- cała, Szczepanowskiego- cała, św. Floriana-cała , św. Wawrzyńca od 1a- 31 / parzyste i nieparzyste/.

 

Rejon nr 210M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego 130-146a (parzyste), Przybyszewskiego 8-28 (parzyste), Bukowska 53A-69 (nieparzyste), Szamotulska 50-100 (parzyste) 49-87 (nieparzyste), Szamarzewskiego 62-84 (parzyste) i 67-103 (nieparzyste)  , Szpitalna  1-33 (nieparzyste)  , Grodziska 47-133 (nieparzyste), Engestroma-cała, Bednarska-cała, Nowy Świat-cała, Paszty-cała, Plac Waryńskiego-cała.

 

Rejon nr 211M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Dąbrowskiego 152-202 /parzyste/ i 123-165 /nieparzyste/, Szpitalna 2-34 /parzyste/, Bukowska 107-127 /nieparzyste/,  Polska od nr 10-118 /parzyste/, Botaniczna-cała, Cienista-cała, Dobra-cała, Hoża-cała, Kajki-cała, Kościelskiego-cała, Lindego-cała, Luba-cała, Majowa-cała, Miodowa-cała, Miła-cała, Nałkowskiej-cała, Niemcewicza-cała, Nowina-cała, Piękna-cała, Radosna-cała, Swojska-cała, Szafirowa-cała, Szczęsna-cała, Wesoła-cała, Wilkońskich-cała, Wiosenna-cała, Wonna-cała, Zimowa-cała, Złota – cała,  Żeromskiego 1-33 /nieparzyste/,  św. Wawrzyńca od ul. Żeromskiego do Polskiej – bez numerów.

 

REWIR II REJONY 221M-230M

 

Rejon nr 221M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Bystrzycka, Burzańska, Biebrzańska, Balonowa, Burzyńskiego, Dniestrzańska, Dąbrowskiego 204-380 i 185 – 309, Bukowska 131 – 263,/nieparzyste/ Spadochronowa, Szałasa, Szybowcowa, Wigury, Wzlotowa, Żwirki, Arcta, Bajana, Drzewieckiego, Kocjana, Latwisa, Maissnera, Nagórskiego, Tańskiego, Zołotowa, Osiedle Lotnictwa Polskiego, Polska 1 – 77a / nieparzyste/, Prądnicka, Pilicka, Narewska, Wiślana, Żarnowiecka, Przelot, Nidziańska, Wisłocka, Ołżańska, Popradzka, Notecka, Żuławska, Niemeńska, Sytkowska, Lednicka, Dunajecka, Tatrzańska, Tanewska, Lutycka od ul. Sytkowskiej do ul. Dąbrowskiego, Dedala, Haber- Włyńskiego, Hynka, Idzikowskiego, Ikara, Karsińska, Kopy, Latawcowa, Lotnicza, Palucha, Pilotów, Skarżyńskiego, Startowa, Sterowa, 5-go Stycznia, ROD Marii Dąbrowskiej ROD Ubezpieczeniowiec, ROD Energetyk, ROD Nowa Przyroda, ROD II Armii WP, ROD Garnizon WP, ROD 35-lecia LP, ROD Nad Stawem

 

Rejon nr 222M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Architektów, Bartoszycka, Białogardzka, Białośliwska, Brodnicka, Budzyńska, Bukowska /265-285 nieparzyste/,Beskidzka 3-106, Bieszczady, Czaplinecka, Czarnkowska, Czerska, Człuchowska, Chodzieska, Dąbrowskiego/337-423 i 382-572/, Drogowców, Gorajska, Geodetów, Halna, Karpacka, Kołobrzeska, Karsińska, Lutycka 2-34 wszystkie, Lubowska /2-48, 1-37/, Lęborska /1-47 i 2-44/, Lubosińska, Łomnicka, Mazurska, Maszewska, Myśliborska /2-48 i 1-51/, Margonińska, Mrowińska, Meliorantów, Olszyńska, Piławska, Podgajska, Prusimska, Przytoczna, Przybrodzka, Pniewska, Pelplińska, Polanowska 2-32 parzyste, Rogozińska, Sianowska / 1-47 i 2-44/, Sępolińska, Skarszewska, Starogardzka, Santocka 2-52 parzyste, Suliszeska, Trzcianecka, Trzebiatowska /2-46 i 1-53/, Tucholska, Wolińska, Wyrzyska, Wituchowska, Wejherowska, Wichrowa, Zagorzycka, ROD Zacisze, ROD Szafirek, ROD Wiepofama, ROD Karola Marcinkowskiego, ROD Wichrowa, ROD Olszynka, ROD Zjednoczeni,

 

Rejon nr 223M

rejon służbowy ograniczony ulicami: Braniewska, Cetniewska, Człopska, Czechowska, Charzykowska, Dąbrowskiego 425-533 nieparzyste, Dziwnowska, Darłowska, Elbląska, Fromborska, Gorzyńska, Gniewska, Grudziądzka, Izbicka, Julitkowska, Karlińska, Kociewska, Kościerzyńska, Kwidzyńska, Lęborska / 419-75 i 46-70/, Lubowska / 50-92 i 39-99/, Leśnowolska, Lemierzycka, Lubiatowska, Łebska, Łagowska, Łupowska, Myśliborska / 53-89 i 50-84/, Międzyzdrojska, Mrzerzyńska, Malborska, Muszkowska, Nad Miedzą, Nowokramska, Olecka,  Oliwska, Ornecka, Owczarska, Ownicka, Polanowska / 1-133 i 34-188/, Przygraniczna, Pasłęcka, Pucka, Prabucka, Połczyńska, Rybojadzka, Santocka 1-45 nieparzyste, Sianowska / 49-131 i 46-160/, Słupska / 1-77 i 8-72/, Sułowska , Świecka, Trzebiatowska / 55-85 i 48-70/, Tczewska, Wirska, Warpnowska, Zakrzewska, Żukowska.

 

Rejon nr 224M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. AL. Wielkopolska, Bociania, Drzymały, Dworkowa, Gen. Maczka 12-28 parzyste, Grudzieniec, Góralska, Kaszubska, Klin, Kujawska, Kurpiowska, Litewska, Łady, Małopolska, Mazowiecka, Nad Wierzbakiem, Niska, Pałucka, Pl. Orawski, Pl. Spiski, Podhalańska, Podlaska, Poleska, Pomorska, Puławskiego 1-23 nieparzyste, Rozbrat, Śląska, Urbanowska 1-3 wszystkie, 11 – 17 wszystkie, 38, Wołyńska 1 – 18 wszystkie, , Żmudzka, Wojska Polskiego 1- 93 nieparzyste, Piątkowska 1-45 nieparzyste.

 

Rejon nr 225M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Aleje Solidarności od ul. Witosa do ulicy Dojazd, A. Wrzoska,  Chełmińska, Dojazd 3,4,5,6,30, Generała Maczka /17-19 nieparzyste i 1-11 nieparzyste/, Juraszów, Lutycka od ul. Podolańskiej do Ronda Obornickiego, Michałowska, Nad Potokiem, Podolańska, Piątkowska 49-85 nieparzyste, Sokoła / 1-35 i 2-34/, Szydłowska 1-59 nieparzyste, Sochaczewska, Śpiewaków, Witosa od ulicy Wojska Polskiego do Ronda Obornickiego, Wiece, Wojska Polskiego 6-96 parzyste, Wołyńska 20-38 parzyste, Źródlana / 2-32 i 1-29/, ROD Relax, ROD Ks. Przyłuskiego, ROD Mostostal, ROD Gaj,

 

Rejon nr 226M

rejon służbowy ograniczony ulicami: Bronowa, Błękitna, Bonin, Kowalska, Koronna, Lazurowa, Lechicka 2 – Stacja Stell, Osiedle Winiary, Prześwit, Plebańska, Piątkowska 87-211 nieparzyste,  Rejtana, Szydłowska  2-64c parzyste, Sokoła / 37-59 i 36-60/, Świętego Leonarda, Świętego Stanisława, Turkusowa, Witosa od Ronda Obornickiego do ulicy Szydłowskiej, Widna , Winiarska, Zjazd, Źródlana / 31-39 i 34-50/ ROD H. Dąbrowskiego

 

Rejon nr 227M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Augusta Cieszkowskiego, Anny Danysz, Edwarda Dembowskiego, Franciszka Firlika, Urszuli Ledóchowskiej, Lutycka od ul. Strzeszyńskiej do ul. Obornickiej, Jana Koźmiana, Jarogniewa Drwęskiego, Józefa Rivolego, Kaczmarka Ignacego, Karpińskiej  Aleksandry, Konatkowskiej Leona Prauzińskiego, Gertrudy, Łęgowskiego Józefa, Marciniaka Floriana,  Obornicka 217-337 nieparzyste, Omańkowskiej Janiny, Bibliany Moraczewskiej, Pajzderskiego Nikodema, Raczyńskiego Edwarda, Rakowicza, Rugego, Ratajskiego Cyryla, Rzepeckiej Heleny, Rożka Marcina, Rydlewskich,  Sucholeska, Sokolnickiej, Straży Ludowej, Synów Pułku, Strzeszyńska / 2-298 parzyste /, Szafran Heleny, Szarych Szeregów, Tułodzieckiej, Wicherkiewicz, Wietrzykowskich, Wojkowskich,  Zalewskiego, Żniniewiczów.              

 

Rejon nr 228M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Białczańska, Biecka, Biskupińska  130 – 142, 129, 248, Buska, Ciechocińska, Czorsztyńska, Chochołowska, Dukielska, Druskiennicka, Dusznicka, Iwonicka, Jasielska, Jastarnicka, Kartuska, Karwieńska, Kosowska, Kowarska, Krynicka, Kudowska, Lądecka, Limanowska, Lubieńska, Lubomierska, Lutycka 93 – 105 nieparzyste, Międzyleska, Morszyńska, Muszyńska, Nałęczowska, Niepołomicka, Poronińska, Rabczańska, Raciborska, Rewalska, Strzeszyńska / 1-273 nieparzyste /, Sopocka, Szaflarska, Szczawnicka, Świeradowska, Truskawiecka, Tylicka, Węgorzewska, Zakopiańska, Żegiestowska, ROD St. Strugarka

 

Rejon nr 229M

rejon służbowy ograniczony ulicami: ul. Ajschylosa, Arystofanesa, Bałuckiego,Barczewska, Brandysa, Broniewskiego, Bunscha, Biskupińska 29-67 nieparzyste, Bułchakowa, Bunina, Czarnochorska, Czechowa, Dobromiejska, Dygela, Eurypidesa, Fiedlera, Fieldorfa, Gajcego, Gojawiczyńskiej, Gogola, Golęcińska, Gołdapska, Grajewska, Grochowiaka, Gombrowicza, Gołubiewa, Herberta, Herlinga-Grudzińskiego, Hezjoda, Homera, Horacego, Iwaszkiewicza, Irzykowskiego, Jacka Kaczmarskiego, Jana Karskiego, Jana Piwnika, Jakiela Jarocińska, Jastrowska, Jeziorańska, Jurandota, Juwenalisa, Kasprowicza, Karkonowska, Karpacka, Kisielewskiego, Kontryma, Koszalińska, Krajenecka, Królickiego, Kuncewiczowej, Kubiaka, Lema, Lermontowa, Lidzbarska, Literacka, Lukrecjusza, Lutycka od ul. Karpackiej do ul. Homera, Łagiewnicka, Łódzka, Macewicza, Malewskiej, Marka Hłaski, Mikołajecka, Mikke, Mławska, Miłosza, Ostrołęcka, Ostródzka, Owidiusza, Paukszty, Parnickiego,Parandowskiego, Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Pileckiego, Plauta, Poświatowskiej, Przasnyska, Puszkina, Radlińska, Rawicz-Mysłowskiego, Rostworowskiego, Rypińska, Rzeszowska, Safony, Seneki, Sofoklesa, Suwalska, Stanisława Dygata, Szpotańskiego, Szelburg-Zarembiny, Teokryta, Tołstoja, Turgieniewa, Tyrmanda, Twardowskiego,  Wałecka, Wańkowicza, Wergiliusza, Wierzyńskiego, Zapolskiej, Żmichowskiej, Żnińska, Żuromińska,Żeleńskiego, Żołnierzy Wyklętych, Żymierskiego,ROD  Strzeszyn, ROD Cyryla Ratajskiego, ROD Armii Poznań, ROD Rusałka.

 

Rejon nr 230M

Rejon służbowy  ograniczony ulicami : ul. Admiralska, Altanowa, Białoborska, Biwakowa, Bojerowa, Bosmańska,Biskupińska /1-27 i 2-16/, Beskidzka 107-200 wszystkie, Chojnicka,  Fregatowa, Galeonowa, Jachtowa, Kajakowa, Kapitańska, Karawelowa, Kąpielowa, Kierska / 1-35, 2-28 /, Komandorska, Korwetowa, Psarskie, Liliowa, Łagiewnicka, Łomnicka, Marynarska, Morska,  Nad Jeziorem,   Okrętowa, Pawłowicka, Podjazdowa, Regatowa, Rekreacyjna, Retmańska, Sanatoryjna, Słupska /79-165, 74-256/ Słodyńska, Spacerowa, Stobnicka, Szkunerowa, Szkotnica, Sztormowa, Turystyczna, Uzdrowiskowa, Willowa, Wilków Morskich, Wypoczynkowa, Złotnicka, Żaglowa,  PGR Wielkie, Chyby Dolne 10, Psarskie, ROD Camping Pod Lasem, ROD Zakątek, ROD Zagajnik,

 

 

 

 

Komisariat Policji  POZNAŃ - NOWE MIASTO

 

Rewir I                                               rejony 301M – 312M

 

Rewir II                                               rejony 321M – 331M

                                                              

Rewir III                                             rejony 341M – 353M

 

 

REWIR I REJONY 301M-312M

 

Rejon nr 301M

ul. Bydgoska, Cybińska, Dziekańska, Filipińska, Gdańska, Lubrańskiego, Most Mieszka I, Nowa Zagórze, Ostrów Tumski, Ostrówek, Panny Marii, Posadzego, Rondo Śródka, Rynek  Śródecki, Śródka, Św. Jacka, Św. Wincentego, Wieżowa, Wyszyńskiego, Zagórze.

 

Rejon nr 302M

ul. Chlebowa, Główna 2-14 (nr parzyste), Konarskiego, Koronkarska, Łaskarza, Małachowskiego, Podwale, Św. Michała, Tomickiego, Warszawska 17-43, Zawady

 

Rejon nr 303M

ul. Bałtycka 1-37, Bernata, Blacharska, Chemiczna, Główna (nr nieparzyste), Helska, Hlonda, Kirschke, Kotlarska, Krótka, Mariacka, Nadolnik, Rozewska, Rynek Wschodni, Rzeczna, Skromna, Smolna, Studzienna, Średnia

 

Rejon nr 304M

ul. Bałtycka 38-86, Bartnicza, Gdyńska, Główna 16-80 (nr parzyste), Gnieźnieńska, Harcerska, Janikowska, Karolin, Kołodzieja, Kosiarzy, Krańcowa 1-6, Prząśniczki, Sucha, syrenia, Urwista, Wiejska, Wschodnia

 

Rejon nr 305M

ul. Barcińska, Bnińska, Borowikowa, Czerniejewska, Gąsawska, Inowrocławska, Kcyńska, Kępa, Kolska, Konińska, Koralowa, Koronowska, Kostrzyńska, Krańcowa 7-54, Kruszwicka, Kutnowska, Łabiszyńska, Łęczycka, Łowicka, Miłosławska, Miłostowo, Mogileńska 32-50, Nakielska, Nieszawska, Osiedle Warszawskie, Pilska, Płocka, Powidzka, Radziejowska, Rogowska, Słupecka, Swarzędzka, Średzka, Toruńska, Trzemeszeńska, Warszawska 45-185 (nr nieparzyste), Witkowska, Włocławska, Wrzesińska, Zaniemyska, Zdrojowa

 

Rejon nr 306M

ul. Augustowska, Baraniaka 73-77, Białostocka, Brzeska, Czekalskie, Dymka (od Szwajcarska do Chartowo), Goplańska, Jana Pawła II ( od Baraniaka do R. Śródka), Komandoria, Krańcowa 55-181, Lidzka, Łomżyńska, Malta, Mińska, Modlińska, Mogileńska 1-31A, Nowogrodzka, Osiedle Maltańskie, Otwocka, Pobiedziska, Pułtuska, Świętojańska, Terespolska, Termalna, Trocka, Warszawska 82-132 ( nr parzyste), Wiankowa, Wileńska, Zambrowska,

 

Rejon nr 307M

ul. Antonin, Arkońska, Biłgorajska, Bolesławy, Bożeny, Browarna, Chociebora, Cieszymira, Danuty, Darniowa, Dobrochny, Dobromiły, Dobrowita, Drwali, Dymka (od szwajcarskiej do Browarnej), Dzicza, Główieniec, Gniewka, Gorzysława, Górska, Grodnicka, Haliny, Janisławy, Jaromińska, Jaromira, Kamieńska, Kormorana, Krośniewicka, Krzyżówki, Kwiryny, Leszka, Leśna, Leśników, Letnia, Ludmiły, Ludosławy, Łyski, Mewy, Miłowita, Mścibora, Perkoza, Podbórska, Podleśna, Poziomkowa, Pusta, Radowita, Radziwoja, Ranowska, Rugijska, Rybitwy, Sabiny, Sarnia, Sędziwoja, Sławomira, Smołdzinowska, Sobiesława, Sobolowa, Sośnicka, Starachowicka, Starkowska, Strzałkowska, Swantibora, Światopełka, Św. Kingi, Świętochny, Świętowidzka, Unisława, Uznamska, Wandy, Warpińska, Warszawska 134-248(nr parzyste) i 187-373 ( nr nieparzyste), Wiadukt Antoninek, Wiesławy, Witosława, Władymira, Za Cybiną, Zbyłowita, Zbyszka, Zdunowska, Zdzisławy, Zieleńska, Zieliniec, Ziemowita.

 

Rejon nr 308M

ul. Baraniaka 2-104 (nr parzyste), Inflancka 2-20 (nr parzyste), Inflancka 21, Jana Pawła II ( od Kórnicka do Baraniaka), Kaliska, Katowicka, Krzywoustego (od Inflancka do Milczyńska), Lwowska, Maltańska, Milczańska 1-18, Polanka, Prużańska, Słonimska, Sowia, Święciańska, Wołkowyska, Zabrzańska

 

Rejon nr 309M

ul. Berdychowo, Brneńska, Bulwar Nadwarciański, Jana Pawła II (od R. Śródka do R. Rataje), Jantar, Komedy, Kórnicka, Krzywoustego ( od R. Śródka do Rzeka Warta), Łacina, Łucznicza, Na Miasteczku, Piotrowo, Pleszewska, Przystań, R. Rataje, Serafitek, Św. Rocha, Warczygłowy, Weteranów

 

 

Rejon nr 310M

ul. Borowa, Borsucza, Dymka (od Szwajcarskiej do Browarnej), Dzieci Wrzesińskich, Folwarczna, Gronostajowa, Kobylepole, Lisia, Majakowskiego, Osiedle Przemysława, Piaseckiego, Piwna, Reknicka, Rysia, Sępia, Stalowa, Szpaków, Szwajcarska 1-13 (nr nieparzyste), Wczasowa, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Żbikowa, Żelazna

 

Rejon nr 311M

Chartowo 21-29, Kurlandzka (os. Rusa 1-60), os. Rusa 1-60, Piaśnicka (od os. Rusa 59 do Chartowo)

 

Rejon nr 312M

ul. Barana, Koziorożca, Kurlandzka (os. Rusa 62-138), os. Rusa 61-138, os. Zodiak, Panny, Piaśnicka ( od os. Rusa 100 do Kurlandzkiej), Raka, Ryb, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Zodiakowa

 

 

REWIR II REJONY 321M-331M

 

Rejon nr 321M

ul. Dziadoszańka, Franowo, Klenowska, Kłońska, Krzywoustego 68-72 (nr parzyste), Łosiowa, Łuczkowska, Szwajcarska (od Dymka do Szwedzkiej), Szwajcarska 14, Szwedzka, Ternicka, Żywiczna.

 

Rejon nr 322M

ul. Bystra, Czysta, Falista, Forteczna, Gładka, Gołężycka, Hetmańska (od Rzeka Warta do R. Żegrze), Kurlandzka 1-10, Romana Maya, Obodrzycka, Ochota, Okopowa, Pochyła, Podmiejska, Pstrowskiego, Rondo Żegrze, Równa, Sarbinowska, Starołęcka 1-57D, Starołęka Mała, Śliska, Unii Lubelskiej, Wagrowska, Warowna.

 

Rejon nr 323M

ul. Baranowska, Chęcińska, Dęblińska, Dziedzicka, Faszynowa, Garbinowska, Grójecka, Hrubieszowska, Iłżańska, Jędrzejowska, Kielecka, Koprzywnicka, Korbielowska, Korczyńska, Kotwicza, Kozienicka, Książęca, Łysogórska, Makoszowska, Marklowicka, Masztowa, Miechowska, Minikowo, Nowosądecka, Olkuska, Opatowska, Orląt, Oświęcimska, Ożarowska, Pinczowska, Piotrowska,  Przedborska, Puławska, Radomska, Sandomierska, Skoczowska, Starołęcka (62-142), Sułkowicka, Szopienicka, Szydłowiecka, Św. Antoniego, Warecka, Wiślicka, Wolbramska, Zaklikowska, Zamoyska, Zwolińska, Żeglarska, Żorska, Żywiecka.

 

Rejon nr 324M

ul. Andrychowska, Arctowskiego, Białobrzeska, Czernichowska ,Czekanowskiego, Ćmielowska, Domeyki, Działoszycka, Głuszyna (od starołęckiej do nr 63), Klimontowska, Lachowicka, Leska, Lubartowska, Malinowskiego, Marlewo, Ojcowska, Połaniecka, Rydzowa, Rozwadowska, Rzewuskiego, Skawińska, Solecka, Starołęcka 143-320, Starołęka Wielka, Staszowska, Strzeleckiego, Szolca-Rogozińskiego, Tarnobrzeska, Tomaszowska, Treblińska, Tyczyńska,  Wadowicka, Zaborowska, Zemborzycka.

 

Rejon nr 325M

ul. Babicka, Daszewicka, Gabszewicza, Głuszyna (od Ożarowskiej do Sypniewo), Silniki, Sypniewo.

 

Rejon nr 326M

ul. Baraki, Bocheńska, Bruzdowa, Chrzanowska, Dębicka, Dobrepole, Garaszewo, Glebowa, Gorlicka, Gospodarska, Janowska, Jarosławska, Kolbuszowska, Kopylnik, Krzesiny, Krzywoustego 110-309, Lubelska, Malarska, Mielecka, Nad Krzesinką, Nad Spławką, Niżańska, Nowotarska, Okólna, Ostrowska, Pabianicka, Pastewna, Podjaryszki, Pokrzywno, Poprzeczna, Poznańskie Sady, Pruszkowska, Przemyska, Przeskok, Rakietowa, Rodawska (nr parzyste), Ropczycka, Rudzka, Rymanowska, Sanocka, Siewierska, Skrzydlata, Snopowa, Spławie, Strzyżowska, Śmiała, Śmigi, Świątniczki, Tarnowska, Torowa, Uprawna, Urodzajna, Urszulanek, Ustrzycka, Wybieg, Wygon, Zawiertowska, Ziemska.

 

Rejon nr 327M ul. Agrestowa, Aroniowa, Bobrownicka, Bodawska, Borecka,  Borówki, Brzoskwiniowa, Chotomińska, Darzyborska, Darzybór, Darzyńska, Dereniowa, Gardowska, Gminna, Gościnna,  Iłowska, Jagodowa, Jeżynowa, Łopawska, Ługańska, Michałowo , Morwowa, Na dołku, Nad Łężynką, Nad Pokrzywką, Oliwkowa, Owocowa, Porzeczkowa,  Przedpole, Rodawska (nr parzyste), Roślinna, Salicka, Sierpowa, Serdeczna, Skibowa, Sowice ,Szczepankowo, Truskawkowa, Widawska, Wieprawska, Żyzna.

 

Rejon nr 328M

ul. Byteńska, Doleńska, Inflancka 63, Krzywoustego (od Inflancka do Żegrze), Os. Stare Żegrze 1-120 i 176-189, Redarowska, Rzeczańska, Żegrze (os. Stare Żegrze 1-120 i 176-185)

 

Rejon nr 329M

ul. Bobrzańska 1-13, Inflancka (os. Stare Żegrze 121-174), Krzywoustego 48, Milczańska 48-56, Os. Polan, Os. Stare Żegrze 121-174, Piłsudskiego (od Morzyczańskiej do Inflanckiej), Żegrze (os. Stare Żegrze 121-174)

 

Rejon nr 330M

Krzywoustego (od Chartowo do Kurlandzkiej), Kurlandzka (os. Orła Białego 1-60), Os. Orła Białego 1-60, Żegrze (os. Orła Białego 1-60)

 

Rejon nr 331M

ul. Bobrzańska 19-26, Kurlandzka (os. Orła Białego 67-120), Lubuszańska, Os. Orła  Białego 61-120, Pyrzyczańska, Ślężańska, Żegrze (os. Orła Białego 61-120)

 

REWIR III REJONY 341M-353M

 

Rejon nr 341M

Os. Piastowskie 1-39, 16, ul. Juracka, Wioślarska (Os. Piastowskie 1-39), Zamenhofa (od R. Rataje do Wioślarskiej).

 

Rejon nr 342M

ul. Obrzyca (os. Piastowskie), Os. Piastowskie (40-73, ), Wioślarska (os. Piastowskie 40-73), Zamenhofa (od Wioślarskiej do Obrzyca)

 

Rejon nr 343M

ul. Hetmańska (od R. Starołęka do Rzeka Warta), Na Skarpie, Os. Piastowskie 74-115, Rataje, Rondo Starołęka, Szczytnicka, Zamenhofa (od Obrzyca do Hetmańskiej).

 

Rejon nr 344M

ul. Hetmańska (od R. Żegrze do R. Starołęka), Inflancka (od Pawiej do Żegrze), Kukułcza, Os. Armii Krajowej, Pawia (od. R. Starołęka do Inflancka), Wyzwolenia (od Pawia do os. Armii Krajowej).

 

Rejon nr 345M

ul. Krucza (od Zamenhofa do Wyzwolenia), Orla, Os. Bohatrów II Wojny Światowej, Pawia (od Wyzwolenia do R. Starołęka, Wyzwolenia (od Kruczej do Pawia), Zamenhofa 133

 

Rejon nr 346M

ul. Jastrzębia, Krucza (od Wyzwolenia do Zamenhofa), Łabędzia, Os. Rzeczypospolitej, Wyzwolenia (od Jastrzębiej do Kruczej), Zamenhofa (od Kruczej do Jastrzębiej).

 

Rejon nr 347M

Dolska, Krzywoustego (od Zamenhofa do Dolskiej), Obrzyca( od Zamenhofa do Piłsudskiego), Os. Jagiellońskie, ul. Piłsudskiego 1-22, Wyzwolenia (od Obrzyca do os. Jagiellońskie 94), Zamenhofa (od Jastrzębiej do Krzywoustego), Zamenhofa 63.

Rejon nr 348M

ul. Chyżańska, Mieszkowska, Morzyczańska, Os. Powstań Narodowych, Piłsudskiego 96-110 (nr parzyste)

 

Rejon nr 349M

Inflancka (od Krzywoustego do Piłsudskiego), Krzywoustego (od Zamenhofa do Inflanckiej), Os. Oświecenia, Piłsudskiego (od Inflanckiej do Dolskiej), Śremska,

 

Rejon nr 350M

Inflancka (od Krzywoustego do Piaśnickiej), Os. Lecha 1-66, Piaśnicka (od Inflanckiej do os. Lecha 43), Wiatraczna (od os. Lecha 65 do Inflanckiej)

 

Rejon nr 351M

Chartowo (od Piaśnickiej do Krzywoustego), Krzywoustego (od Chartowa do Inflancka), Os. Lecha 67-129, Piaśnicka (od os. Lecha 129 do Chartowo), Wiatraczna (od Chartowo do os. Lecha 77).

 

Rejon nr 352M

Chartowo (od Wiatracznej do Piaśnickiej), Os. Czecha, Piaśnicka (od Chartowa do Kurlandzkiej), Wiatraczna (od Kurlandzkiej do Chartowo).

 

Rejon nr 353M

Baraniaka 158, Bliźniąt, Chartowo (os. Tysiąclecia 70-73), Chartowo 5, Dymka 186-202 (nr parzyste), Inflancka 25-45 (nr nieparzyste), Lwa, Osiedle Tysiąclecia, Radziejewskiego, Wagi.

 

 

Komisariat Policji  POZNAŃ - STARE MIASTO         

 

Rewir                                    rejony 401M – 412M

 

 

Rejon nr 401M

Solna od 1 do 3, Plac Wielkopolski, Al. Marcinkowskiego od 1 do 16, 23 Luty od 22-42 i 27-43 do ul.  Masztalarska, Stawna, Mokra, Wroniecka, Żydowska, Dominikańska, Szewska, Kramarska, Wielka, Chwaliszewo, Tylne Chwaliszewo, Czartoria,  Wenecjańska, Ciasna, Garbary od 68-90 i od 69-93, Szyperska od 1 do 8 oraz nr 20 i 21.

 

Rejon nr 402M

Stary Rynek, Ratuszowa, Quadro, Różany Targ, Kurzanoga, Rynkowa, Zamkowa, Ludgardy, Góra Przemysła, Franciszkańska, Sieroca, Paderewskiego, Murna, Klasztorna, Jaskółcza, Świętosławska, Wodna, Klasztorna, Wrocławska, Gołębia, Szkolna, Kozia, Podgórna, Pl. Kolegiacki, Za Bramką, Park Chopina.

 

Rejon nr 403M

Wierzbowa, Łazienna, Ewangelicka, Grobla, Za Groblą, Mostowa, Wszystkich Świętych, Garbary od 26 do 66  i od 27 do 67, Woźna, Ślusarska.

 

Rejon nr 404M

Zielona, Długa, Strzelecka od 1 do 16, Plac Wiosny Ludów, Plac Bernardyński, Garbary od 1 do 25 i od 2 do 24.

 

Rejon nr 405M

Kazimierza Wielkiego, Cegielskiego, Marii Magdaleny, Muśnickiego, Królowej Jadwigi od 32 do 62, Karmelicka, Krakowska, Strzelecka od nr 17do 59

 

Rejon nr 406M

Półwiejska, Kopernika, Łąkowa, Kwiatowa, Rybaki, Strzałowa.

 

Rejon nr 407M

Kościuszki (od Niezłomnych do Półwiejskiej), Niezłomnych, Ratajczaka od 1 do 27 i od 10 do 34, Piekary, Ogrodowa, Krysiewicza, Szymańskiego, Wysoka, Pl. Andersa.

 

Rejon nr 408M

Królowej Jadwigi od 64-do ul. Matyi (po północnej stronie osi drogi), Stanisława Matyi (po północnej stronie osi drogi), Most Dworcowy (po północnej stronie osi mostu), Roosevelta (od Mostu Dworcowego do ul. św. Marcin, po wschodniej stronie osi drogi), Towarowa, Składowa, Powstańców Wlkp., Taczaka, Garncarska, Kościuszki od 57 do 77 i od 68 do 78, Al. Niepodległości od 1 do 10, Skośna, Taylora,

 

Rejon nr 409M

Al. Marcinkowskiego od 20 do 32, Pl. Wolności, 27 Grudnia, Ratajczaka od 29 do 45 i od 36 do 44, Kantaka , Gwarna, Św. Marcin.

 

Rejon nr 410M

Młyńska, 23 Lutego od 2 do 20 i od 1 do 25, Działyńskich, Pl. C. Ratajskiego, 3 Maja, Mielżyńskiego, Fredry od 1 do 6 i od 11 do 13, Libelta od 2 do 16 i od 1 do 17, Nowowiejskiego od  1 do 17 i od 2 do 18.

 

Rejon nr 411M

Roosevelta (od ul. św. Marcin do Pułaskiego, po wschodniej stronie osi drogi), Pułaskiego (od ul. Roosevelta do ul. Nowowiejskiego po wschodniej stronie osi drogi), Al. Niepodległości od 14 do 30 i nr 27, Wieniawskiego, Noskowskiego, Chopina, Kościuszki od 80 do 114 i od 79 do 109, o. Honoriusza Kowalczyka, Solna od 9 do 25, Nowowiejskiego od 19 do 59 i od 20 do 60, Most Teatralny, Libelta od 18 do 36 i od 19-37, Fredry od 7 do 10.

 

Rejon nr 412M

Pułaskiego od 2 do 30 (po wschodniej stronie osi drogi), Za Cytadelą ( po południowej stronie osi drogi) Wolnica, Działowa, Św. Wojciech, Podgórze, Ks. Józefa, Bóżnicza, Grochowe Łąki, Małe Garbary, Solna od 4 do 14, Garbary od 95 do ul. Armii Poznań i od 84-128, Szyperska od nr 9 do 13, Piaskowa, Szelągowska od 1 do 30,   Kutrzeby, Północna, Al. Niepodległości od  32 do ul. Armii Poznań i od nr 29 do ul. Armii Poznań, Pl. Niepodległości, Ku Cytadeli, Na Podgórniku , Armii Poznań, Park Cytadela, Na Szańcach, Na Stoku, Hejmowskiego, Cicha, Sporna, Przepadek, św. Barbary,  Kościuszki od 118 do 136 i od 111 do ul. Św. Barbary.

 

 

Komisariat Policji  POZNAŃ - PÓŁNOC

 

               

Rewir I                                rejony 601M-610M

 

Rewir II                               rejony 621M-630M

 

Rewir III                              rejony 641M-652M

 

 

REWIR I REJONY 601M-610M

 

Rejon nr 601M

ul. Chocimska, Herbowa, Hulewiczów, Królewska, Magnacka, Mateckiego Obornicka (numery parzyste:  286 – 360), Stróżyńskiego (od nr 9-31),  Szlachecka, Wiedeńska, Wilanowska

Rejon nr 602M

os. Jana III Sobieskiego  1-18, Szymanowskiego, Stróżyńskiego (parzyste)

Rejon nr 603M

os. Jana III Sobieskiego 19-45

Rejon nr 604M

os. Zygmunta Starego, os. Władysława Jagiełły, ul. Drobnika, Jaroczyńskiego, Kurpińskiego, Pawłowskiego, Pniewskiego, Tomaszewskiego, Zana

 

Rejon nr 605M

os. Chrobrego 1 – 12

Rejon nr 606M

os. Chrobrego 13 – 23

Rejon nr 607M

os. Bolesława Chrobrego 24-47, Gieburowskiego, Kostrzewskiego, Łowmiańskiego, Kopczyńskiego, Syrokomli, Śniegockiego, Suszki, Rymarkiewicza, Rudnickiego, Wojciechowskiego, Włościańska, Obornicka (numery parzyste: od nr 244 – 284), Lechicka (numery nieparzyste: 1-65)

Rejon nr 608M

os. Powstańców Warszawy, ul. Orna , ul. Napoleońska, ul. Nasienna ,ul. Wyłom, ul. Piątkowska  68 -148

Rejon nr 609M

Braille'a, Opieńskiego od nr  2-10, os. Stefana Batorego 1-28

 

Rejon nr 610M

Brasławska , Opieńskiego  nr  1, Postawska, , Pskowska , Selizarowska, Smoleńska, Szeligowskiego, Toropiecka, Uświacka, Wielkoludzka, Witebska , os. Stefana Batorego od 29-82

 

REWIR II REJONY 621M-630M

 

Rejon nr 621M

os. Bolesława Śmiałego 1-16, ul. Umultowska (numery nieparzyste: 37 – 55a), ul. Biegańskiego, ul. Strugarka

Rejon nr 622M

Garsteckiego, Sławskiego, Sokołowskiego, Szajnowicza, Troczyńskiego, Tymienieckiego, Umultowska (numery nieparzyste: od 1 - 35), Wachowiaka, Znanieckiego, os. Śmiałego 17-37, Wiechowicza, Lechicka (numery nieparzyste: 85-99)

Rejon nr 623M

ul. Lechicka (numery nieparzyste: 101 – 131), ul. Naramowicka (numery nieparzyste: 131 – 167), ul. Łużycka (numery parzyste), Umultowska (numery parzyste: 2 - 32), Krywiczańska, Drewlańska, Polańska, Łuczanowska, Stoińskiego, Mołdawska, Wenedów, Kupały, Siedmiogrodzka, Marzanny, Dziewanny, Perkuna, Tyrwacka, Sarmacka, Bortnowskiego, Chrobacka, Madziarska, Popiela, Swarożyca, Skwierzyńska, Słubicka, Morawska, Ruska, Dalemińska, Alzacka, Burgundzka, Lotaryńska, Normandzka, Prowansalska, Aragońska, Kastylijska, Katalońska, Andaluzyjska, Toskańska, Sycylijska, Altera, Kleeberga, Włada, Knolla-Kownackiego, Grzmota-Skotnickiego, Abrahama.

 

Rejon nr 624M

os. Wł. Łokietka

Rejon nr 625M

ul. Naramowicka (numery nieparzyste 169-255), ul. Błażeja, ul. Bogusza, ul. Jasna Rola, ul. Bolka (numery parzyste: 2-6, 15), Park Żurawiniec

Rejon nr 626M

Rubież 1-75, Dworska, Karpia, Naramowicka (numery parzyste: 114-224), Sielawy, Bolka (1, numery nieparzyste 3-5, wszystkie od 7-14, 16), Bronisza, Budzisława, Boranta, Bożymira, Burysława, Bratumiły, Bogumiła, Bogusława, Juranda, Czarnucha

Osiedle Wilczy Młyn: Armii Ludowej, Żołnierzy Lenino, Berlinga, Obrońców Tobruku, Zdobywców Monte Cassino, Żołnierzy Narwiku, Batalionów Chłopskich, Kowalówki, Grota Roweckiego, Tokarzewskiego, Bnińskiego, Piekałkiewicza, Związku Walki Zbrojnej, Hubalczyków, Macieja Rataja

Rejon nr 627M

Anyżowa, Arnikowa, Bronisława, Burzowa, Bylicowa, Celichowskiego, Chmurna, Cynamonowa, Czekoladowa, Deszczowa, Drogocin, Dzięgielowa, Glinienko, Glinno, Gradowa, Hodowlana, Huby Moraskie, Inspektowa, Janowo, Jaśkowiaka, Karmelowa, Knyszyn, Koprowa, Krwawnikowa, Laurowa, Lebiodowa, Lewandowskiego, Łopianowa, Łysy Młyn, Maków Polnych, Mariampolska, Meteorytowa Mirtowa, Mleczowa, Morasko, Morenowa, Mroźna, Nad Różanym Potokiem, Naramowicka (nieparzyste nr: 257 - 359), Okolewo, Poligonowa, Radojewo (numery nieparzyste), Rdestowa, Rumiankowa, Sióstr Misjonarek, Słonecznikowa, Szklarniowa, Szczawiowa, Ślazowa, Śnieżna, Umultowska 85 - 127, Waniliowa, Widłakowa, Wiesiołkowa, Wietrzna, Wrotyczowa, Zagajnikowa, Żywokostowa

Osiedle Różany Potok: Ajdukiewicza, Ballenstedta, Dettloffa, Drewsa, Grochmalickiego, Jezierskiego, Kozłowskiego, Lisowskiego, Maciejewskiego, Paczoskiego, Plac Degi, Pollaka, Rungego, Vrtela-Wierczyńskiego, Skałkowskiego, Strażewicza, Szweykowskiego, Polarna

 

Rejon nr 628M

Naramowicka (numery parzyste 226 - 378), Szałwiowa, Skrzypowa, Tymiankowa, Nadwarciańska, Gorczycowa, Bazyliowa, Dziurawcowa, Lubczykowa, Melisowa, Tatarakowa, Borówkowa, Kocankowa, Jemiołowa, Rzewieniowa, Halszki, Piołunowa, Podbiałowa, Kminkowa, Radojewo (numery parzyste), Gryczana, Złocieniowa, Świetlikowa, Bożydara, Daktylowa, Migdałowa, Pomarańczowa, Cytrynowa, Figowa, Kopcowa, Jasne Błonie, Kresowa, Dolna, Łagodna, Granatowa, Berylowa, Szmaragdowa, Miętowa, Rubinowa, Bożywoja, Rubież 76 – 99, Rodzynkowa, Bananowa, Kokosowa, Mandarynkowa, Ananasowa, Urocza, Poręba, Jarowa, Spokojna, Radłowa, Bursztynowa, Agatowa, Kryształowa, Nefrytowa, Jaspisowa, Diamentowa, Ametystowa, Opalowa, Topazowa, Konopna, Nostrzykowa, Krzemieniowa

 

Rejon nr 629M

Ziarnista, Lechicka 100, Hawelańska, Serbska (numery nieparzyste 3-11), Naramowicka (numery parzyste: 58-112),  Wilczak 45-53

 

Rejon nr 630M

ul. Czapla, Nadbrzeże, Naramowicka (numery parzyste: 22-38), Ugory, Wilczak 4-26, Serbska 2-24, Park Szelągowski.

 

REWIR III REJONY 641M-652M

 

Rejon nr 641M

Dożynkowa,  Owsiana, Ozimina, Pasieka, Pszczelna, Pszenna, Starowiejska, Warzywna, Winna, Wyżyny, Zagonowa, Zbożowa, Żniwna, Winogrady 1-86, Gronowa, os. Na Murawie, Słowiańska 1-52, Sadowa

Rejon nr 642M

Rylejewa,  os. Przyjaźni 1 – 10 , Aleje Solidarności (numery parzyste 34-36), Hercena

Rejon nr 643M

os. Przyjaźni 11-24, Ks. Mieszka I 1-20, Aleje Solidarności (numery parzyste: 42-50)

Rejon nr 644M

Bastionowa, Brandstaettera, Gromadzka, Kmieca, Murawa 2-36,  Sołtysia, Wójtowska, Zagrodnicza,  Winogrady (numery parzyste: 6-150), ul. Przełajowa, Słowiańska 60-78, Szelągowska 31-65, Za Cytadelą (numery parzyste), Żniwna 1-2

Rejon nr 645M

ul. Do Alei, os. Pod Lipami 1-8 i 15

Rejon nr 646M

os. Pod Lipami 9-14, Naramowicka (numery nieparzyste: 31-47)

Rejon nr 647M

Bitwy pod Siekierkami, Bitwy pod Studziankami, Połabska (numery parzyste), os. Zwycięstwa 1-14, Aleje Solidarności (numery nieparzyste: 47-57)

Rejon nr 648M

os. Zwycięstwa 15-28, Dobrogojskiego, Drużbickiego, Dobrzyckiego, ul. Piątkowska (numery parzyste:    150 – 216), Przyłuskiego, Zakrzewskiego, Trójpole, Siewna, Żegockiego, Lechicka (numery parzyste: 44 – 64), Księcia Mieszka I 26-28

 

Rejon nr 649M

Gruzińska, Areńska, Os. Wichrowe Wzgórze 2-16, Lechicka 10A

 

Rejon nr 650M

Estońska, Łotewska, Białoruska, Połabska (numery nieparzyste), os. Wichrowe Wzgórze 17-36

 

Rejon nr 651M

os. Kosmonautów 1–13, Czarna Rola, Karbowska, Kłosowa, Pasterska, Skotarska, Słomiana, Włodarska, Wołkowa, Żytnia

 

Rejon nr 652M

os. Kosmonautów 14 – 25, Dobrowolskiego, Pacajewa

 

Komisariat Policji  POZNAŃ - WILDA   

 

Rewir I                                 rejony 501M – 508M

 

Rewir II                               rejony 521M – 528M

 

 

REWIR I REJONY 501M-508M

 

Rejon nr 501M

Chwiałkowskiego 16-28, Chwiałkowskiego 17-31,  Św. Czesława 11-13, Św. Czesława 8-14, Górna Wilda 66-106, Ks. Wujka, pomiędzy ul. Wierzbięcice a Topolowa, Niedziałkowskiego, pomiędzy ul. Wierzbięcice a Górna Wilda, Park Drwęskich, Różana, Spadzista,  Topolowa, Wierzbięcice 2-44, Żupańskiego 8-16, Żupańskiego 9-17,  Poplińskich, Niedziałkowskiego 5,7,22,23,25,26,27

 

 Rejon nr 502M

Chwiałkowskiego 1-21, Chwiałkowskiego 2-14,  Św. Czesława  5-9, Św. Czesława  1-4, Św. Czesława  15-19,  Przemysłowa 36-60, 31-dk,   Robocza 5-15,  Rynek Wilecki,  Wierzbięcice 7-45, Żupańskiego 2-6, Żupańskiego 1-7, Żupańskiego 18-22, Żupańskiego 19-21. Od wiaduktu drogowego ulicy Hetmańskiej w kierunku zachodnim wzdłuż północnej krawędzi pasa drogowego ul. Hetmańskiej do granicy budynków PKP i dalej w kierunku północnym wzdłuż granicy budynków PKP i przedłużeniem tej linii w kierunku północnym do zachodniej strony toru kolejowego, dalej wzdłuż zachodniej strony toru kolejowego do ul. Zachodniej, dalej osią  pasa drogowego ulicy Zachodniej do punktu przecięcia się z osią pasa drogowego ul. Głogowskiej, następnie w kierunku północnym osią pasa drogowego ulicy Głogowskiej do punktu przecięcia z osią Mostu Dworcowego, z tego punktu w kierunku północnym wzdłuż zachodniej strony toru PST do punktu przecięcia z osią Mostu Teatralnego /z wyłączeniem Mostu Teatralnego/, dalej w kierunku wschodnim wzdłuż osi Mostu Teatralnego do punktu przecięcia ze wschodnią stroną torów kolejowych, dalej w kierunku południowym wzdłuż wschodniej strony torów kolejowych do punktu przecięcia z osią Mostu Dworcowego /z wyłączeniem mostu Uniwersyteckiego oraz północnej części pasa drogowego Mostu Dworcowego/, z tego punktu w kierunku wschodnim osią pasa drogowego ulicy Matyi do ul. Wierzbięcice, wzdłuż osi ulicy Wierzbięcice /nr 1 – 21 nieparzyste/ do osi ulicy św. Czesława / nr 1 – 4a /, następnie osią ulicy Roboczej / nr 2 – 4d parzyste / do skrzyżowania z ul. Kosińskiego, następnie wschodnią strona toru kolejowego do wiaduktu drogowego ulicy hetmańskiej. Ulica Ks. J. Wujka na odcinku pomiędzy ulicami Przemysłową a Wierzbięcice, ulica Niedziałkowskiego pomiędzy ulicami Przemysłową a Wierzbięcice, ulica Przemysłowa / nr 1-29 i 2 – 34a /, ulica Magazynowa, Spichrzowa, teren Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego.

 

Rejon nr 503M

Chwiałkowskiego 30-40, Chwiałkowskiego 33-41, Dolina, Dolna Wilda 2-44,  Droga Dębińska 1-15, Droga Dębińska 2-16,  Głęboka,  Górna Wilda 61-107,  Kolarska,  Królowej Jadwigi 5, Królowej Jadwigi 27-39, Maratońska,  Olimpijska,  Piastowska 35-47, Piastowska 36-48 ,  Przy Dolinie,  Targowisko  Dolna Wilda

 

Rejon nr 504M

Czajcza, 28 Czerwca1956 113-151,  Dolna Wilda 45-84, Św. Jerzego,  Ojca Mariana Żelazka /od ul. Dolna Wilda do Drogi Debińskiej/, Krzyżowa,  Piastowska 71, Powstańcza,  Wierzbięcice 49-65, Wierzbięcice 46-66,  ROD Bielniki - Droga Dębińska 25.

 

Rejon nr 505M

Chłapowskiego, 28 Czerwca 1956 153-179, Dąbrówki, Dolna Wilda 85-88, Filarecka,  Hetmańska 101-111, Langiewicza,  Mielęckiego,  Pamiątkowa 18-28, Pamiątkowa 17-29, Rolna / 1-14 /, Traugutta 10-48, Traugutta 21-47,  Zmartwychwstańców,  ROD Kościuszki / Dolna Wilda /, ROD Paszkowiaka /Dolna Wilda/.

 

Rejon nr 506M

Bergera,  Czarneckiego, 28 Czerwca 1956 118,122,124, Kilińskiego,  Plac Marii Curie Skłodowskiej,  Prądzyńskiego,  Przemysłowa 62-70, Robocza 1-37, Sikorskiego

 

Rejon nr 507M

28 Czerwca 1956 126-150, Garczyńskiego,  Kosińskiego, Umińskiego,  Wybickiego

 

Rejon nr 508M

28 Czerwca1956 152-178, Fabryczna,  Madalińskiego,  Pamiątkowa 1-15, Pamiątkowa 2-16, Traugutta 1-19, Traugutta 2-8

 

REWIR I REJONY 521M-528M

 

Rejon nr 521M

28 Czerwca 1956r 187-285, 28 Czerwca 1956r 86-288, Barska 1-7, Bluszczowa 3-11, Bluszczowa  2-12, Bzowa 1-12, Fiołkowa 1-6, Hetmańska 96-100, Hutnicza 52-56, Lipowa 1-17 Łanowa 3-19, Modra 5-6, Plac Lipowy Rolna 16-70, Sportowa 1-7, Świętej Trójcy 2-20 i 1-17, Tokarska 1-21,Wiśniowa 1-19, Wrzosowa 1-3, Wspólna 1-41

 

Rejon nr 522M

Czwartaków 17-25, Czwartaków 16-70, Dolna Wilda – od Hetmańskiej do Piastowskiej, Droga Dębińska 16, Droga Dębińska  27-35, Hetmańska 112-120, Partyzancka 1-17 Partyzancka 2-12, Piastowska- brak posesji, Pionierska 1-12, Pod Platanami,  Rolna 15-49, Rodzinne Ogrody Działkowe im. Adama Mickiewicza ul. Dolna Wilda, Rodzinne Ogrody Działkowe im. Jana Mazurka, Rodzinne Ogrody Działkowe im. M. Jackowskiego, Saperska, Wspólna 43-63

 

Rejon nr 523M

28 Czerwca 1956r 287-323, 28 Czerwca 1956r 290-320 Bławatkowa, Chmielna, Czechosłowacka 2-46, Dolna Wilda (od Piastowskiej do Czechosłowackiej), Jaworowa 1-43, Jaworowa 2-44, Klonowa, Konarowa, Konwaliowa, Ku Dębinie, Łozowa 20-52, Łozowa 23-45, Makowa, Modrakowa, Rozmarynowa, Św. Szczepana

 

Rejon nr 524M

28 Czerwca 1956 roku 345, Azaliowa, Bukowa, Dolna Wilda (od Czechosłowackiej do 28 Czerwca 1956 roku), Kasztanowa, Laskowa, Limbowa, Łozowa 80,79, Oś. Dębina , Orzechowa, Platanowa, Rodzinne Ogrody Działkowe HCP - 4 Samotna

 

Rejon nr 525M

28 Czerwca 1956 roku 322–344, Cedrowa, Czechosłowacka 1-43, Cyprysowa,   Dębowa, Jaworowa 45-51, Jaworowa 46-82, Kalinowa, Łozowa 54-78, Łozowa 47-77, Osinowa, Racjonalizatorów, Wiklinowa, Żurawinowa

 

Rejon nr 526M

Akacjowa, Błotna, Brzozowa, Cisowa, Czechosłowacka 45-137, Czechosłowacka 48-110, Czeremchowa, Czereśniowa, Głazowa, Głogowa, Górecka 115-155, Górecka 136-170, Grabowa, Gruszkowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jarzębowa, Jesionowa, Jodłowa, , Kamienna, Kobylińska, Korzenna, Modrzewiowa, Morelowa, Nizinna, Olchowa, Opolska  2-72, Podmokła, Południowa, Przełęcz  1-53, Przełęcz 36-66 Przełom, Sosnowa, Śliwkowa, Świerkowa, Tarninowa, Żlebowa

 

Rejon nr 527M

Bohuszewiczówny, Bohaterów Westerplatte, Brzózki, Burszty, Cyma, Czerwińskiego, Daszyńskiego, Drawska, Gołuchowska, Gostyńska 49-127, Gostyńska 52-156, Grześkiewicza, Janiszewskiego, Jaraczewska, Kępińska, Kiedacza, Kolberga 1-5, Kolberga 4-10, Kołłątaja, Kotlińska, Koźmińska, Krasickiego 26-110, Krasickiego 9-19, Krzywickiego, Kunickiego, Kwiatkowskiego, Lelewela 2-96, Lelewela 41-121, Leszczyńska 1-167, Lumumby, Milicka, Na uboczu, Niedbalskiego, Nowakowskiego, Okulickiego 29-115, Okulickiego 34-96, Okrzei, Opolska 74-114, Ossowskiego, Piargowa, Pietrusińskiego, Plater Emilii, Poniecka, Przybylskiego, Pużaka, Rawicka 41-43, Rawicka 44-139, Rejewskiego, Jerzego Różyckiego, Sempołowskiej, Stefańskiego, Sucharskiego, Szamocińska, Szenwalda, Szubińska, Śmiełowska, Trąpczyńskiego, Tory Kolejowe, Ułaszyna, Vetulaniego, Wielichowska, Włoszakowicka, Worcella, Wojtkiewicz, Zamoyskiego, Zygalskiego, Żerkowska

 

Rejon nr 528M

Będzińska 1-4, Bielska 1-32, Błońska 1-34, Bytomska 1-12, Cieszyńska 1-32, Czeladzka, Dunikowskiego 1-19, Gliwicka 1-6, Goleszowska 1-54, Gosienieckiego, Jabłonkowska 1-51, Jaśminowa 1 - 10, Józefa Rymera 1 - 46, Kluczborska 1-7, Kocha 1-22, Korczaka 1-39, Korfantego 1-47, Kozaka 1-22, Krasickiego 2-24, Krasickiego 1-17, Lelewela 1-39, Leszczyńska 171-189, Leszczyńska 58-190, Lubońska 1-20, Ludygi - Laskowskiej 1-28, Malczewskiego, Nowaka 1-11, Okulickiego 1-27, Okulickiego 2-32, Opolska 1-111, Opolska 120 - 152, Orkana 1-72, Reczeńska 1-4, Rodzinne Ogrody Działkowe im. Piotra Skargi, Rodzinne Ogrody Działkowe im. St. Gintrowskiego, Rodzinne Ogrody Działkowe Seneka, Rodzinne Ogrody Działkowe Świerczewo, Rydzyńska 1-12, Stobrawska 1-17, Styczyńskiego 1-23, Sulechowska 1-4, Świerczewska, Tyca 1-69, Ustrońska 1 - 10, Wiązowa 1 - 5, Wieluńska 1-5, Więzowska 1 - 2, Winiarskiego 1-35, Winiarskiego 2-52, Witaszka, Wróblewskiego

 

 

KOMISARIATY  POWIATU  POZNAŃSKIEGO

 

Komisariat Policji w SWARZĘDZU

 

Rejon nr 710W

Miejscowości: Bogucin, Gruszczyn, Janikowo, Karłowice, Katarzynki, Kobylnica, Uzarzewo, Wierzenica, Wierzonka

 

Rejon 711M

Swarzędz: Augusta Cieszkowskiego (31 – 39, 56 – 108),  Cmentarna (2 – 14),  Cybińska, Gryniów, Juliusza Słowackiego, Kosynierów, osiedle Czwartaków, osiedle Dąbrowszczaków, osiedle Kościuszkowców, osiedle Zygmunta III Wazy, Stanisława Kwaśniewskiego, św. Marcina, Zamkowa (2 – 30), Zygmunta Grudzińskiego.

 

Rejon 712M

Swarzędz: Adama Mickiewicza, Augusta Cieszkowskiego (1 – 29, 2 – 54), Bramkowa, Cechowa, Cicha, Cmentarna (1 – 19), Gołębia, Górków, Grunwaldzka, Gruszczyńska, Jana Kilińskiego, Jasińska, Jurija Gagarina, Kobylnicka, Kórnicka (1 – 17, 2 – 16), Krótka, Leonida Teligi, Mała Rybacka, Mylna, Nowa, Nowy Świat, Ogrodowa, osiedle Władysława IV, Osiedlowa, Piaski (1 – 25, 2 - 8), plac Niezłomnych, plac Powstańców Wielkopolskich, Podgórna, Polna (1 – 7, 2 – 8), Poznańska (4 – 54 oraz 58), prof. Jana Rutkowskiego (1 – 13, 2 – 12), Różana, Rynek, Skryta, Sporna, Warszawska, Wąska, Wiankowa, Wielka Rybacka, Wrzesińska (1 – 79, 2 – 76A), Zacisze , Zamkowa (1 – 35), Zapłocie, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury, Żytnia.

 

sierż. szt. Dawid Komisarek, rejon 713M

Swarzędz: Antoniego Tabaki, Arkadego Fiedlera, Boczna, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Czereśniowa, Diamentowa, Dworcowa, Działkowa, Elizy Orzeszkowej, gen. Tadeusza Kutrzeby, Gwiaździsta, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Paderewskiego, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Jesionowa, Józefa Kraszewskiego, Józefa Poniatowskiego, Karola Marcinkowskiego, Kącik, Kórnicka (18 – 138, 19 – 139), Krańcowa, Kręta, ks. Piotra Wawrzyniaka, Księżycowa, Kwiatowa, Malinowa, Meblowa, Miodowa, Morelowa, Napoleońska, Pauliny i Augusta Wilkońskich, Piaski (10 – 38), Piotra Skargi, Platynowa, Pogodna, Polna (9 – 15, 10 – 14), Południowa, Poznańska (1 – 41), prof. Stanisława Kirkora, Promykowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Srebrna, Stawna, Strzelecka, Szmaragdowa, Średzka, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Staniewskiego, Warsztatowa, Wiśniowa, Władysława Sikorskiego, Wschodnia, Złota.

 

Rejon 714M

Swarzędz: 3 Maja, Armii Poznań, Bednarska, Bronisława Geremka, Ciesielska, Garbarska, Garncarska, gen. Józefa Bema, Graniczna (2 – 30), Heleny Modrzejewskiej, Henryka Szumana, Jakuba Przybylskiego, Jaskółcza, Jędrzeja i Jana Śniadeckich, Józefa Pieprzyka, Józefa Rivoliego, Kowalska, Kupiecka, Kuśnierska, Leśna, Macieja Mielżyńskiego, Murarska, Orla, osiedle Edwarda Raczyńskiego, osiedle Macieja Mielżyńskiego, Pawia, Piaskowa, plac Handlowy, plan Zielony, Płóciennicza, Porzeczkowa, Poziomkowa, Poznańska (45 - 49 oraz 56), Słowicza, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Staszica, Sukiennicza, Szewska, Ślusarska, Teofila Kaczorowskiego, Topolowa, Tortunia, Warzywna, Zielona, Żurawia.

 

Rejon 715M

Swarzędz: Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Graniczna (1 – 63), Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Wybickiego, Krawiecka, Leona Wyczółkowskiego, Łąkowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Nowowiejska, Okrężna, osiedle Hipolita Cegielskiego, osiedle Tytusa Działyńskiego, Rolna, Romualda Traugutta, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Tysiąclecia, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zachodnia.

 

Rejon 716W

Miejscowości: Garby, Gortatowo, Jasin, Kruszewnia, Łowęcin, Paczkowo, Puszczykowo Zaborze, Rabowice, Sarbinowo, Sokolniki Gwiazdowskie, Zalasewo.

 

Ogniwo Prewencji w Kleszczewie

 

Rejon nr 845W

Miejscowości: Bugaj, Bylin, Gowarzewo, Lipowiec, Kleszczewo, Komorniki, Krerowo, Krzyżowniki, Markowice, Nagradowice, Poklatki, Śródka, Szewce, Tanibórz, Zimin.

Rejon 846W

Miejscowość:Tulce

 

Komisariat Policji w  TARNOWIE PODGÓRNYM

               

Rewir I - Dopiewo

 

Rejon nr 720W

Miejscowości: Dopiewo, Fiałkowo, Zborowo

 

Rejon nr 721W

Miejscowości: Dopiewiec, Konarzewo, Trzcielin, Lisówki, Joanka, Glinki, Podłoziny

 

Rejon nr 722W

Miejscowości: Palędzie, Gołuski, Pokrzywnica, Zakrzewo, Więckowice, Drwęsa

 

Rejon nr 723W

Miejscowości: Dąbrowa, Skórzewo ul. Aroniowa, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Czereśniowa, Cisowa, Dębowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jaworowa, Kolejowa (nr parzyste), Koszykarska, Leszczynowa, Lipowa, Łyżwiarska, Malwowa, Maratońska, Mieczykowa, Morelowa, Niecała, Olimpijska, Orzechowa, Piłkarska, Poznańska (nr parzyste od nr 70), Przylesie, Sadowa, Sportowa, Szarotkowa, Szkolna, Wioślarska, Żeglarska 

 

Rejon nr 724W

Miejscowości: Dąbrówka ul. Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Głogowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Limbowa, Magnoliowa, Malinowa, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Oliwna, Olszynowa, Parkowa, Platanowa, Poznańska (nr parzyste)

Skórzewo ul. Biedronki, Dobra, Działkowa, Kozierowskiego, Krótka, Miła, Morwowa, Motylka, Pasikonika, Poznańska (od nr 2 do nr 70), Różana, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Świerszcza, Świetlika, Trzmiela, Ważki, Wąska, Wiśniowa, Wspólna, Zacisze, Zakręt, Żuczka

 

Rejon nr 725W

Miejscowości: Dąbrówka ul. Azaliowa, Berłowa, Cesarska, Fortowa, Fosowa, Herbowa, Jagiellońska, Kolejowa, Komornicka, Koronna, Królewska, Książęca, Lipowa, Palisadowa, Pałacowa, Piastowska, Plac Szlaku Bursztynowego, Polna, Poznańska (nr nieparzyste), Rycerska, Skarbowa, Zamkowa, Zbrojowa.

Skórzewo ul. Akacjowa, Ananasowa, Batorowska, Bazyliowa, Cytrynowa, Daktylowa, Figowa, Grejfrutowa, Borówkowa, Botaniczna, Bratnia, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaśminowa, Jesienna, Kasztanowa, Klonowa, Kminkowa, Kokosowa, Koperkowa, Księżycowa, Kwiatowa, Laskowa, Letnia, Lawendowa, Limonkowa, Łanowa, Łopianowa, Macierzankowa, Malinowa, Mandarynkowa, Miętowa, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Niziinna, Ogrodowa, Oliwkowa, Piękna, Podbiałowa, Pogodna, Polna, Porankowa, Poziomkowa, Poznańska (nr nieparzyste), Radosna, Różana, Rumiankowa, Runa Leśnego, Skórzewska, Słoneczna, Sosnowa, Stawna, Strumykowa, Świerkowa, Tęczowa, Truskawkowa, Tymiankowa, Wakacyjna, Wesoła, Wiosenna, Wrzosowa, Zielna, Złota, Zakręt

 

Rewir II – Tarnowo Podgórne

 

Rejon nr 728W

Miejscowości: Przeźmierowo, Wysogotowo

 

Rejon nr 729W

Miejscowości: Baranowo, Chyby, Swadzim

 

Rejon nr 730W

Miejscowości: Tarnowo Podgórne, Kokoszczyn, Góra

 

Rejon nr 731W

Miejscowości: Batorowo, Lusowo, Sady, Otowo,

 

Rejon nr 732W

Miejscowości: Lusówko, Sierosław, Ceradz Kościelny, Jankowice, Rumianek

 

Rewir III – Rokietnica

 

Rejon nr 734W

Miejscowości: Rokietnica, Rostworowo, Krzyszkowo

 

Rejon nr 735W

Miejscowości: Kiekrz, Starzyny, Pawłowice, Bytkowo, Sobota, Żydowo

 

Rejon nr 736W

Miejscowości: Kobylniki, Przybroda, Dalekie, Mrowino, Rogierówko, Cerekwica, Napachanie

 

Komisariat Policji w  LUBONIU

 

Rejon nr 740M

wykaz ulic : Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buczka, Bukowa, Dębowa, Długa, Gruszkowa, Harcerska, Jaśminowa, Klonowa, Kołłątaja 13-221, 1-14b, Komornicka, Limbowa, Karłowicza, Kasprowicza, Kasprzaka, Małopolska nr parzyste, Migali, Miodowa, Morelowa, Nowiny, Orzechowa, Podlaska nr parzyste, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Przyjazna, Solskiego, Staszica, Studzienna, Szkolna od 27-67, 44-68, Szreniawska, Śliwkowa, Śwerkowa, Świętokrzyska, Tomiaka nr parzyste, Traugutta, 1-23, 2-22d, Wczasowa, Westerplatte, Wirowska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta, Żabikowska 2-36

 

Rejon nr 741M

wykaz ulic: Drzymały, Galla, Graniczna, Cmentarna, 11 Listopada, 22 Lipca, Boczna, Plac Bojanowskiego, Jesienna, Jodłowa, Jaworowa 1-5, Kanonierów, Kilińskiego, Kołłątaja 23-43, 16-42, Korczaka, Kościuszki  4-118, Krucza, Leśmiana, Lipowa, Małopolska nr nieparzytse, Mickiewicza, Niezłomnych, Olszynowa,  Podlaska nr nieparzyste, Pogodna, Poniatowskiego, Przesmyk, Północna, Przy Autostradzie, Rejtana, Różana, Samotna, Sienkiewicza, Skowronkowa, Skóry, Słowackiego, Sowia, Szafirowa, Szkolna 1-25, 2-42, Świętokrzyska, Tomiaka nr nieparzytse, Traugutta 25-31, 24-32, Wiosenna, Zielona, Złota,

 

Rejon nr 742M

wykaz ulic: Kościuszki 1-59, 30-32, Osiedlowa, Sikorskiego, Świerczewska, Źródlana, Żabikowska 38- 66

 

Rejon nr 743M

wykaz ulic : Dożynkowa, Faustmana, Chopina, 3 Maja 1-29, 2-20, Krasickiego, Krótka, Lemańskiego, Niepodległości, Nogali, Padarewskiego, Południowa, Przemysłowa,                Puszkina, Rivolliego, Żabikowska 55-71, Powstańców Wlkp, Armii Poznań od Dąbrowskiego w stronę Chopina, Dębiecka

 

Rejon nr 744M

wykaz ulic: Dworcowa, 1-21, 2-20, Fabryczna, Brzechwy, Chudzickiego, Cieszkowskiego, Dąbrowskiego, Andersena, Broniewskiego Hibnera, Jachtowa, Jagiełły, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Konarzewskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kozińskiego, Makuszyńskiego, Matejki, Mazurka, Okrzei, Prusa, Pułaskiego, Rzeczna, Skargi, Słoneczna, Sobieskiego 1-21, 2-16, Streicha, Szymanowskiego, Tuwima, Wschodnia, Żabikowska 1-49, Żeromskiego 

 

Rejon nr 745M

wykaz ulic:  Dojazdowa, Dworcowa 22-50, Faustyny, Fiołkowa, fornalskiej,. Górna, Grocka, Grzybowa, Czajcza, 1 Maja, Agrestowa, Akacjowa, Azaliowa, Bluszczowa, Jaworowa 2-4, Juranda, Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kręta, Kurowskiego, Kwiatowa, Leśna, Łączna, Łąkowa. Makowa. Malinowa, Modrakowa Mokra, Nagietkowa, Nowa, Ogrodowa, Oliwkowa, Owsiana, Panka, Parkowa, Pszenna, Rumiankowa, Rydla, Skośna, Słonecznikowa, Sobieskiego 23-129, 18-142, Sporna, stacja orlen, Stolarska, Targowa, Topolowa, Walki Młodych, Warzywna, Wiejska, Wierzbowa, Wodna, Żytnia

 

Rejon nr 746M

wykaz ulic : ulica Armii Poznań od ul. Krętej do ulicy Dąbrowskiego, Dąbrowskiego, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Spokojna, Wawrzyniaka, Rutkowskiego, Podgórna, Ratajczaka, Wodna, Starorzeczna, Stawna, Dolna, Romana Maya, Chemików, Kolonia PZNF, Magazynowa, Ratajskiego, Narutowicza, Ziemniaczana, Strumykowa, Nad Strumykiem, Spadzista, Nad Wartą, Cicha, Rzeczna, Hibnera, Tuwima, 3 Maja 31-83, 22-78

 

Komisariat Policji w  BUKU                         

 

Rejon nr 800M

wykaz ulic: Basztowa, Bohaterów Bukowskich, Browarna, Dworcowa 8-24 (numery parzyste), Garncarska, Grodziska, Zenktelera, Kościelna, Mury, Niegolewskich, Otuska, Plac Przemysława, Poznańska, Przykop (numery parzyste) , Ratuszowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Słoneczna, Smugi, Sportowa, Strzelecka, Szewska,  Szarych Szeregów (nr 1,3,5), Świętego Rocha, Tylna, Wielkowiejska, Zdrojowa.

 

Rejon nr 801M

wykaz ulic: Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dobieżyńska, Wróblewskiego, Dworcowa, Górczaka, Grobelnego, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Kolejowa, Kosynierów Bukowskich, Wegnera, Lipowa, Osiedle 700 Lecia Miasta, Osiedle Przyjaźni, Przykop (numery nieparzyste), Ojca Rafała Chylińskiego, Powstańców Wielkopolskich, 26 Stycznia, Szarych Szeregów, Sokoła, Czarneckiego, Wojtczaka, Kościuszki, Topolowa.

 

Rejon nr 802W

wykaz wsi: Cieśle, Dakowy Suche ul. Bukowska, - Dobra, Jesionowa, Kwiatowa, - Osada, Rzemieślnicza, Szkolna, Sznyfińska, Dobieżyn ul. Bukowska, Jarzębinowa, Malinowa, -Michalin, Nowa, Ogrodowa, Otuska, Podgórna, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich, Stęszewska, Topolowa, Wodna, Dobra, Kalwy 1-16, ul. Podgórna, Wierzbowa,

Niepruszewo ul. Akacjowa, Błekitna, Bukowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Malinowa, Poznańska, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Tęczowa, Wiśniowa, Żytnia, Otusz, Pawłówko, Szewce ul. Bukowska, Leśna, Łubinowa, Mylna, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Strumykowa, Szewce – Zgoda ul. Bukowska, Sznyfin

Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich, Fiołkowa, Folwarczna, Grodziska, Irysowa, Kalinowa, Ks.Infułata Teofila Ratajczaka, Kwiatowa, Liliowa, Łąkowa, Malwowa, Niegolewskich, Nowa, Ogrodowa, Otuska, Rolna, Różana, Rolna, Smugi, Storczykowa, Strzelecka, Szamotulska, Świętego Rocha, Wiśniowa, Wrzosowa, Wiktorowo, Wygoda, Wysoczka, Żegowo.

 

Komisariat Policji w CZERWONAKU                

 

Rejon nr 810W

miejscowość Koziegłowy Osiedle Leśne 3-20

 

Rejon nr 811W

miejscowość Koziegłowy ul. Gdyńska 1-17 (numery nieparzyste) ,ul. Gdyńska 2-64 (numery parzyste) ,ul. Kanałowa,Krótka,Kwiatowa,Leśna,Łąkowa,osiedleKarolin,Piaskowa,Piłsudzkiego,Podgórna,Polna,Poznańska,Rolna, Taczaka  osiedle Leśne 23-28 miejscowości Ludwikowo, miejscowość Dębogóra ul. Brzozowa, Czeremchowa, Dąbrówki, Dębowa, Głogowa,Jaworowa,Konwaliowa,Karłowicka,Kasztanowa,Klonowa,LeśnaPigwowa, Wiązowa, Wierzbowa, miejscowość Kicin ul.Berberysowa,Chabrowa,Cyprysowa,Daglezjowa,Działkowa,Fabryczna,Gwarna, Haasego Ludwika księdza, Jałowcowa, Jonschera, Kościelna ,Lawendowa Łanowa, Makowa, Nowe Osiedle, Okrężna ,Pod Lasem, Poznańska, Prosta, Rolna Różana, Rzemieślnicza, Siewna, Sosnowa, Spokojna, Strumykowa, Sucha,Swarzędzka,Szkolna,Wichrowa,Widok,Wiejska,Wodna,Wrzosowa,Zacisze,Zakątek,Zbożowa,,Źniwna  miejscowość Kliny ul. Bażanta, Cicha, Dzięcioła, Jaskółki, Krucza, Kukułki, Orła, Poznańska, Przepiórki, Sikorki, Sokoła, Sowia, Trakt, Urocza ,miejscowość Mielno ul. Akacjowa, Brzozowa, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Poznańska

 

Rejon nr 812W

miejscowość Czerwonak ul. Akacjowa,Błękitna,Brzozowa,Bukowa,Dębowa,Dojazd,Dolna,Działkowa,Dziewicza Góra, Gajowa,Gdyńska,Grzybowa,Jagodowa,Jesionowa,Jeżynowa,Kasztanowa,Klonowa,Konwaliowa,Kościelna,Kręta,Krótka,Lazurowa,Leśna,Letnia,Łakowa,Malinowa,Morelowa,Nowa,Okrężna,osiedle40leciaPRL,Piaskowa,plac,Zielony, Podgórna,Pogodna,Południowa,Poprzeczna,Poziomkowa,Rolna,Słoneczna,Sosonowa,,Spokojna,Stawna,Stroma,Sucha,Szkolna,Szyszkowa,Świerkowa,Tęczowa,Wiosenna,Wrzosowa,Zachodnia,Zacisze,,Zagóraz,Zakątek,Zalesie,Zdroje,Zielona,Źródlana,Źurawia

 

Rejon nr 813W

miejscowość Annowo ,miejscowość Bolechowo ul..Kręta, Leśna, Parkowa, Poligonowa, Polna, Poznańska, Szkolna,  Wojska Polskiego, miejscowość Bolechowo Osiedle    ul. Ametystowa, Dworcowa, Graniczna, Kolejowa, Kwiatowa, Leśna, Mickiewicza, Obornicka, Ogrodowa, Opałowa, Owocowa, Południowa, Poprzeczna, Rubinowa,Sadowa,Słowackiego,Szmaragdowa,Świerczewskiego,Turkusowa,Warzywna,Wojska Polskiego Zielona, miejscowość Bolechówko  ul. Akacjowa, Cisowa, Daglezjowa ,Dębowa, Jodłowa, Kręta, Kwiatowa, Lipowa, Macierzankowa, Magnoliowa, Maków Polnych, Malwowa, Modrakowa, Modrzewiowa, Nagietkowa ,Narcyzowa, Nasturcjowa, Niezapominajkowa, Platanowa ,Sosnowa, miejscowość Miękowo ul. Czereśniowa, Dojazd, Kolejowa ,Leśna, Łąkowa, Majowa, Ogrodowa, Okrężna, Orzechowa, Poznańska, Słowackiego, Szafirowa, Zacisze, miejscowość Owińska ul. Bydgowska, Cysterek, Dworcowa, Jesionowa, Kolejowa, Krótka, Parkowa, Piotrowskiego, plac Pzremysława, Plażowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Stawowa, Świerkowa, Zielona, miejscowość Potasze ul. Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cedrowa, Czereśniowa, Dębowa, Gruszowa, Jabłoniowa ,Jarzębinowa, Jaśminowa ,Jaworowa,Jodłowa,Kwiatowa,Leszczynowa,Lipowa,Morelowa,Oczarowa,Olszynowa,Sosnowa,Wierzbowa,Wiśniowa,miejscowość Promnice ul. Brzozowa, Gajowa, Jodłowa, Kasztanowa, Południowa, Północna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa,Wojska Polskiego, Zalesie, miejscowość Szlachęcin ,miejscowość Trzaskowo ul. Przy Puszczy, Wypoczynkowa

 

Rejon nr 814W

miejscowość Czerwonak  ul. Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Lecha, Makowa, Marysienki,, Mieszka I, Polna, Przemysława II, Świętego Wojciech, Świętej Jadwigi, Władysława Łokietka., miejscowości Koziegłowy ul. Gdyńska 19-27(numery nieparzyste),Gdyńska 66-72(numery parzyste,)Lipowa, osiedle Leśne 1a-1b,osiedle Leśne 2a-2f, Piłsudzkiego 27a-27b,Topolowa

 

Komisariat Policji w  KOMORNIKACH            

 

Rejon nr 820W

miejscowość Komorniki, ul.Poznańska – lewa strona jadąc od Poznania i cała strona miejscowości Komorniki znajdująca się po lewej stronie ul.Poznańskiej jadąc od Poznania,

 

Rejon nr 821W

miejscowość Plewiska po prawej stronie ul.Grunwaldzkiej jadąc od Poznania oraz ul.Grunwaldzka – prawa strona jadąc od Poznania

 

Rejon nr 822W

miejscowość  Plewiska po lewej stronie ul.Grunwaldzkiej jadąc od Poznania oraz ul.Grunwaldzka – lewa strona jadąc od Poznania

 

Rejon nr 823W

miejscowości Wiry, Szreniawa,  Łęczyca, Kątnik, Jarosławiec.

 

Rejon nr 824W

miejscowość Komorniki  ul.Poznańska – prawa strona jadąc od Poznania i cała strona miejscowości Komorniki znajdująca się po prawej stronie ul.Poznańskiej jadąc od Poznania,oraz miejscowości Głuchowo, Chomęcice, Rosnowo, Rosnówko, Walerianowo.

 

Komisariat Policji w  KOSTRZYNIE

 

Rejon nr  830M

Miasto Kostrzyn – ulice: Andrzejwo, Bedanrska, Bławatkowa, Braci Drzewieckich, Chopina, Cmentarna, Czerwonego Krzyża,  Daniowa, Fiołkowa, Garncarska, Hallera, Ignacewo, Irysowa, Jana Pawła II, Jaśminowa,  Konwaliowa, Karłowicza, Kosynierów, Kościuszki, Kórnicka. Krajowa, Krakowska, Krokusowi, Kujawska, Kurpińskiego, Kuśnierska, Liliowa od nr 5 do 21 nieparzyste, Liliowa od nr  14 do 22 parzyste, Lotników, Lubuska, Łąkowa, Makowa, Malwowa,  Mazowiecka, Mazurska, Mickiewicza, Miklaszewskiego,  Modrakowa, Moniuszki, Nagietkowi, Narcyzowa, Nowowiejskiego, Okrężna, Padarewskiego, Partyzantów,  Polna, Pomorska, Poznańska od nr 2 do 26 parzyste, Poznańska od nr 28 do nr 114 wszystkie,  Półwiejska, Prętkowskiego, Prymasa Wyszyńskiegio od nr 2 do 50 parzyste,  20 Października, Rolna, Rycerska, Rynek od nr 1 do 14 wszystkie, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sikorskiego, Słoneczna, Słowackiego, Szewska, Śląska, Tulipanowa, Waligóry, Warmińska, Warszawska od nr 6 do 12 parzyste, Warzywna, Wieniawskiego, Wojska Polskiego, Wrzesińska od nr 1 do 69 nieparzyste, Zieleniec

 

Rejon nr  831M

Miasto Kostrzyn - ulice: Akacjowa, Aleja 3 Maja, Astrowa, Bagienna, Batorego, Broniewskiego, Brzozowa, Chełmińskiego, Chrobrego, Dąbrowskiego, Dąbrówki, Dunikowskiego, Dworcowa, Drucha Józefa Glinkowskiego, Estkowskiego, Harcerska, Jadwigi, Jagiełły, Jeziorna, Jolanty, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Klonowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Krótka, Krzywoustego, Ks. Pajka, Kwiatowa, Lecha, Leszczyńskiego, Liliowa od nr 2 do 12 parzyste i od nr 1 do 3 nieparzyste, Lipowa, Łokietka, Matejki, Mieszka I, Nad Strumieniem, Nowotarskiego, Nowy Świat, Ogrodowa, Orzeszkowej, Piasta, Poznańska od nr  1 do 27 nieparzyste,  Powstańców Wielkopolskich., Prądzyńskiego,  Prymasza Wyszyńskiego od nr 1 do 59 nieparzyste, Przemysława, Reymonta, Rynek od nr 15- do 19 wsystkie, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sokoła, Sportowa, Stawna,  Storczykowa, Strumiańska, Szymańskiego, Średzka, Świerkowskich, Topolowa, Warszawska od nr 1 do 5 wszystkie i od nr 7 do 13 nieparzyste,  Wielkopolska, Witosa, Wiosny Ludów, Wilkońskiego, Wrzesińska od nr 2 do 70 parzyste, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Zaułek, Żeromskiego,

 

Rejon nr 832W

Miejscowości: Antonin,  Brzeźno ulica : Długa, Kolejowa, Kostrzyńska, Polna, Słoneczna, Buszkówiec,  Chorzałki,  Drzązgowo, Glinka Duchowna ulica: Dolna, Górna, Gruntowa, Izdebno, Krajowa, Ogródkowa, Słowackiego, Glinka Szlachecka, Gułtowy ulica : Estkowskiego, Jaśminowa, Kasztanowa, Ogrodowa, Pałacowa, Park Adolfa Bnińskiego, Parkowa, Różana, Średzka, Topolowa, Wiejska, Wrzosowa, Iwno ulica : Cegielnia, Gnieźnieńska, Jeździecka, Leśna, Park Mielżyńskich, Szkolna, Ułańska, Zdrojowa, Jagodno,  Klony, Leśna Grobla, Libartowo, Ługowiny, Rujsca, Sanniki, Siedlec, Siedleczek, Sokolniki Drzązgowskie, Sokolniki Klonowskie, Strumiany, Węgierskie, Wiktorowo

 

Rejon nr  833W

Miejscowości:  Siekierki Wielkie ulica : Agrestowa, Akacjowa, Aleja Róż, Bławatkowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Gwarna, Jagodowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kostrzyńska, Kościelna, Kórnicka, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Miodowa, Morelowa, Na Okopy, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa, Parkowa, Pogodna, Porzeczkowa, Poznańska, Przylesie, Sosnowa, Spokojna, Stanisława Karalusa, Szkolna, Świerkowa, Tulecka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wspólna, Siekierki Małe ulica : Jasińska, Ogrodowa, Polna, Rabowicka, Szkolna, Czerlejno : Kleszczewska, Klonowa, Kostrzyńska, Mikuszyn, Osiedlowa, Szkolna, Wesoła, Wielkopolska, Wiosenna, Zimowa, Czerlejnko ulica : Dożynkowa, Jesionowa, Podgórna, Słoneczna, Stawna, Średzka, Wierzbowa, Gwiazdowo , TarnowoSkałowo, Trzek ulica : Akacjowa, Czereśniowa, Dębowa, Lipowa, Olchowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wydzierzewice, Wróblewo

 

Komisariat Policji w  KÓRNIKU

 

Rejon nr 840M

miejscowość Kórnik (bez  Bnina) ulice: Celichowskiego, Dojazd, Kręta, 20 Października, Asnyka Adama, Białoboka, Błonie, Browarowy, Dworcowa, Działyńskich, Flensa, Fredry, Harcerska, Kochanowskiego Jana, Kolegiacka, Kołłątaja, Kuśnierska, Leśmiana, Leśna, Mickiewicza, Młyńska, Niepodległości, Stodolna Nowa, Parkowa, Patriotów, Pocztowa, Poprzeczna, Potulickiej, Wielkopolskich Powstańców, Poznańska, Prowent, Reja, Słowackiego, Staszica, Steckiego, Stodolna, Strzelecka, Szkolna, Średzka, Wiatraczna, Wodna, Polskiego Wojska, Woźniaka, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zamoyskiego, Zaułek.

 

Rejon nr 841M

miejscowości: Kórnik – obręb Bnin obejmujący ulice Akacjowa, Armii Krajowej, Biernacka, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Cmentarna, Czołowska, Dębowa, Dojazd, Droździka, Jagodowa, Janasika, Jesionowy, Jeziorna, Jodłowa, Kalejska, Kalinowa, Kanałowa, Klonowa, Konarska, Kościelna, Krauthofera, Lipowa, Molińskiej – Woykowskiej, Michałowskiego, Mikołajczyka, Modrzewiowa, Piaskowa, Prosta, Rynek, Sosnowa, Szeroka, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Trąmpczyńskiego, Wąska, Wieruszowskiego, Wierzbowa, Witosa, Wójkiewicza, Wrzosowa, Zwierzyniecka, Żwirowa oraz miejscowości : Biernatki, Błażejewo, Błażejewko, Czmoń, Czmoniec, Czołowo, Dębiec, Dworzyska, Konarskie, Prusinowo, Radzewo, Trzykolne Młyny.

 

Rejon nr 842W

miejscowości: Borówiec, Kamionki, Mościenica, Skrzynki.

 

Rejon nr 843M

miejscowość: Jaryszki, Koninko, Szczytniki, Świątniczki, Żerniki.

 

Rejon nr 844W    

miejscowości: Celestynowo, Dachowa, Dziećmierowo, Gądki, Kromolice, Pierzchno, Robakowo, Runowo, Szczodrzykowo.

 

Komisariat Policji w  MOSINIE

 

Rejon nr 850M

Mosina ul. 25 Stycznia, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Gierymskiego, Alfreda Szklarskiego, Aliny i Czesława Centkiewicz, Arkadego Fiedlera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Bronisława Malinowskiego, Budzyńska, Bukowa, Chodkiewicza, Elizy Orzeszkowej, Feliksa Stamma, Gabrieli Zapolskiej, Głogowa, Harcerska, Henryka Łasaka, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Huberta Wagnera, Hugona Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Ireny Jurgielewiczowej, Jacka Malczewskiego, Jana Cybisa, Jana Kilińskiego (7-15), Janusza Domagalika, Janusza Kusocińskiego, Jarzynowa, Jeziorna, Józefa Chełmońskiego, Józefa Poniatowskiego, Juliana Fałata, Juliana Ursyna, Niemcewicza, Kalinowa, Kanałowa, Katarzyny Kobro, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Górskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kornela Makuszyńskiego, Krańcowa, Krotowskiego (5-16), Królowej Jadwigi, Krótka, Leszczyńska (2-90 parzyste), Łazienna, Mariana Brandysa, Marii Konopnickiej, Marii Kownackiej, Mieszka I, Mikołaja Reja, Mostowa (1-11 nieparzyste), Olchowa, Powstańców Wielkopolskich, Pożegowska, Skryta, Skrzynecka, Spacerowa, Stanisława Marusarza, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Strzałowa, Strzelecka, Szosa Poznańska (28-42), Tadeusza Ślusarskiego, Wiejska, Wierzbowa, Władysława Komara, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Władysława Strzemińskiego, Wojciecha Kossaka.

 

Rejon nr 851M

Mosina ul. Akacjowa, Cedrowa, Cisowa, Czarnokurz, Dębowa, Długa, Dworcowa, Farbiarska, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gajowa, Garbarska, Grabowa, Henryka Wieniawskiego, Leszczyńska (1-117 nieparzyste), Krotowskiego, Krotowskiego (1-4,17-19), Kościelna, Kolejowa, Kasztanowa, Juliusza Słowackiego, Jodłowa, Jesionowa, Jaworowa, Jana Matejki, Jana Kilińskiego (1-6, 16-19), Jana Kasprowicza, Ignacego Jana Paderewskiego, Leśna, Mariana Obsta, Mikołaja Kopernika, Modrzewiowa, Mokra, Mostowa (2-10 parzyste), Niezłomnych, Nizinna, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piotra Czajkowskiego, Piotra Mocka, Piotra Wawrzyniaka, Plac 20-go Października, Platanowa, Poznańska, Rzeczna, Rzeczpospolitej Mosińskiej, Sowiniecka (76-82 parzyste, 1-5 nieparzyste), Spokojna, Stanisława Moniuszki, Studzienna, Szkolna, Szosa Poznańska (1-27), Szyszkowa, Śremska (1-15, 80-87), Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Torowa, Tylna, Wąska, Wincentego Różańskiego, Wodna, Wysoka, Zieleniec.

 

Rejon nr 852M

Mosina ul. Agrestowa, Bolesława Leśmiana, Bruno Schulza, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czereśniowa, Czwartaków, Edwarda Dembowskiego, Gruszkowa, Jabłkowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Janiny Porazińskiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Jasna, Józefa Sowińskiego, Józefa Wybickiego, Juliana Tuwima, Karola Marcinkowskiego, Klonowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krosińska (1-21), Kwiatowa, Leopolda Staffa, Łąkowa, Marii Dąbrowskiej, Morelowa, Obrzańska, Piaskowa, Podgórna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Ptasia, Skrajna, Słoneczna (1-31), Sosnowa (1-16), Sowiniecka (6-74), Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Szpakowa, Śliwkowa, Śremska (16-79), Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Targowa, Topolowa, Wiatrowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej.

 

Rejon nr 853W

miejscowości: Wiórek, Babki, Czapury, Daszewice, Głuszyna Leśna, Kubalin.

 

Rejon nr 854W

miejscowości: Nowinki, Pecna, Drużyna, Konstantynowo, Borkowice, Bolesławiec, Krosno, Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare.

 

Rejon nr 855W

miejscowości: Rogalinek, Sasinowo, Rogalin, Świątniki, Radzewice, Mieczewo, Żabinko, Sowiniec, Sowinki, Krosinko, Krajkowo, Ludwikowo, Baranowo, Baranówko, Jeziory.

 

Komisariat Policji w MUROWANEJ GOŚLINIE

 

Rejon nr 860M

miasto Murowana Goślina; ulice: Bohuna, Bracka, Brzoskwiniowa, Cicha, Chabrowa, Cześnika,   Czereśniowa,   Dworcowa, Fiołkowa, Gnieźnieńska, Górka,  Bonawentury Graszyńskiego, Heleny,  Irysowa, Jeziorna, Jodłowa, Kmicica, Jana Kochanowskiego, Kłosa, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Konwaliowa, Krokusowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łabędzia,  Łąkowa, ,  Adama  Mickiewicza, Milewskiego,  Miła,  Młyńska,  Morelowa, Mostowa, Stefana Motylewskiego, Mściszewska, Na  Stoku, Narcyzowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Oleńki,  Plac Powstańców Wielkopolskich, Podbipięty,  Podgórna, Podkomorzego,  Pogodna, Polna, Papkina, Poznańska, Promienista, Bolesława Prusa,Przelotowa, Przemysłowa, Radomskiego,  Rejenta,  Rogozińska, Różana,  Słoneczna, Słowackiego, Soplicy, Starczanowska, Storczykowa, Strzelecka,  Spokojna, Szkolna Śliwkowa, Telimeny, Tęczowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska  Polskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby,  Za Mostem, Żeromskiego, Żurawia

 

Rejon nr 861M

miasto Murowana Goślina, osiedle Zielone Wzgórza; ulice: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Hipolita Cegielskiego,  Cisowa, Czeremchowa, Długa, Dolina, Gajowa, Grobla, Jagodowa, Jaśminowa, Jarzębinowa,  Jeżynowa, Kalinowa, Plac Kasztanowy, Kłosowa, Kościelna, Kręta,  Generała Tadeusza Kutrzeby, Lenartowskiego, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa,  Modrzewiowa,  Nowy Rynek, Pochyła, Poziomkowa, Przesmyk, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera,  Sosnowa, Smolna,  Świerkowa, Tarninowa, Widok, Wiosenna,  Wrzosowa, Za bramą,  Żurawinowa, Źródlana

 

Rejon nr 862W

tereny wiejskie Gminy Murowana Goślina: Białęgi, Białężyn, Kąty, Długa Goślina, Łoskoń Stary, Łoskoń Leśniczówka, Mściszewo, Nieszawa, Nieszawka, Przebędowo, Raduszyn, Starczanowo, Szymankowo, Uchorowo, Złotoryjsko

 

Rejon nr 863W

tereny wiejskie Gminy Murowana Goślina: Boduszewo, Celiniec, Czernice, Gać,  Głębocko, Głęboczek, Huta Pusta, Huciska, Kamińsko, Łopuchowo, Łopuchowo-Gać, Łopuchówko, Odrzykorzuch, Okoniec, Pławno, Rakownia, Trojanowo, Wojnowo, Wojnówko, Worowo, Zielonka.

 

Komisariat Policji w  POBIEDZISKACH

 

Rejon nr 870M

Pobiedziska: Armii Poznań (1-97), mjr Bartlitza (1-23), Biedrzyckiego (1-9), Bolesława Chrobrego (1-17), Chabrowa (1-21), Czerniejewska (1-71), Dobra (1-5), Dworcowa (1-8), Działkowa (1-5), Długa (2-48), Fiołkowa (1-7), Gnieźnieńska (1-61), Jackowskiego (1-28), Jeziorna (3-7), Kaczyńska (1-59), Kazimierza Odnowiciela (1-28), Kiszkowska (1-8), Klasztorna (2-39), Kostrzewskiego (3-16), Kostrzyńska (1-38), Kościuszki (1-13), Królowej Jadwigi (1-9), Krótka (3-8), gen. Kutrzeby (1-30), Kwiatowa (1-25), Lewandowskiego (1-22), Makowa (1-6), Malwowa (1-13), Malinowa (3-12), Marcinkowskiego (2-22), Mieszka I (2-38), Niecała (1-11), Ogrodowa (1-7), Podgórna (3-6), Pogodna (2-9), Powstańców Wielkopolskich (1-26), Poznańska  (1-45), Prosta (8-12), Przemysła I (1-18), Półwiejska (2-56), Radosna (2-45), Rumiankowa (1-8), Rynek (1-23), Różana (1-25), Skośna (2-4), Spadzista (2-29), Sypniewskiego (1-21), Słonecznikowa (4-26), Tysiąclecia (1-22), Wawrzyniaka (1-17), Wodna (2-20), Wojska Polskiego (3-8), Władysława Jagiełły (2-54), Zaułek (2-7), Zawilcowa (1-9), Zawiła (1-3), Zielińskiego (1-31), Zielona (2-44), Łąkowa (1-13).

 

Rejon nr 871M  

Pobiedziska: Akacjowa (1-7), Biezdruchowska, Boczna (3-74), Brzozowa (1-74), Cybińska, Drawska (1-6), Fabryczna (2-22), Gajowa (1-37), Goślińska (1-86), Główna (5-85), Halina (1-5), Jagodowa (2-5), Jesiotrowa (4), Jęczmienna     (1-12), Kiszkowska (9-69), Kolejowa (1-28), Konwaliowa (1-27), Kręta (1-55), Leśna (1-54), Łososiowa (3-8), Miła  (2-17), Na Stoku (1-5), Nad Jeziorem, Notecka, Nowa (1-38), Odrzańska (3-38), Okoniowa, Okrężna (1-49), Owsiana (7-24), Polna (1-34), Poprzeczna (1-48), Poziomkowa (4-10), Poznańska (46-78), Pszenna (1-20), Rolna (1-50), Rzeczna (1-35), Sandaczowa (1-24), Skryta (1-17), Sosnowa (4-13), Słoneczna (1-54), Topolowa (2-7), Warciańska   (2-8), Węgorzowa (4-28), Wierzbowa (2-39), Wrzosowa (4-17), Zbożowa (2-48), Świerkowa (3-12), Żytnia (1-51).

 

 

Rejon nr 872W

Północna część Gminy Pobiedziska – podległe miejscowości: Bednary (1-21), Barcinek (1-15), Borowo-Młyn ulice: Aroniowa (3-26), Jerzykowska (3-40), Nad Stawem (1-19), Truskawkowa (1-36), Starych Wierzb (1-41), m. Bugaj      (1-12) ulice: Brzozowa (3-19), Bukowa (1-32), Cisowa (4), Graniczna (2-42),  Jasińska (18-35), Jodłowa (1-13), Karłowicka (2-14), Kasztanowa (2-38), Kobylnicka (32-52), Limbowa (2-5), Lipowa (1-34), Os. Zacisze Nad Stawem (1-12), Popiela, Projektowana (1-14), Sosnowa, Swarzędzka (2-17), Świerkowa (3), Wierzenicka (5-37), Zachodnia    (1-15). Główienka (1-42)  ulice: Ogrodowa (2-37), Złotnicka (1-5). Główna ul. Kanałowa (1-16), Partnerska, Rzeczna, Strumykowa, Za Rzeką (9). Gorzkie Pole ulice: Akacjowa (5-18), Borówkowa (6-15), Brzozowa (2-18), Dębowa         (2-14), Głogowa, Jeżynowa, Klonowa (1-12), Leśna (1-9), Modrzewiowa (2-13), Morwowa (9-19), Sosnowa (1-20), Starych Wierzb (1-38), Świerkowa (1-15), Topolowa (1-17), Wierzbowa (1-21). Jerzykowo ulice: Agatowa (5), Bagienna (1-7), Brylantowa, Bursztynowa (1-5), Diamentowa, Dojazd (1-12),  Graniczna (1-8), Jesienna (1-14), Jeziorna (1-18), Lazurowa (1-13), Leśna (1-80), Koralowa (1-18), Nad Zalewem (2-50), Na Skarpie (2-30), Na Stoku (1-13), Na Wzgórzu (2-28), Okrężna (1-77), Osiedlowa (1-36), Perłowa (1-7), Plac Piastowski, Przybrzeżna (1-5), Podkowa Leśna (3-15), Poznańska (1-57), Rubinowa (1), Sosnowa, Spacerowa (1-6), Spokojna (1-10), Stroma (4-28), Szafirowa (3), Szmaragdowa, Topazowa (1-20), Turkusowa (1-10), Ustronna (3-18), Wierzbowa (1-24), Widokowa    (1-23), Wiosenna (1-17), Wronczyńska (1-42), Zaciszna (1-39), Zielone Wzgórze (7-29). Jerzyn (1-37), Kołata (1-27), Os. Orła (1-10), Sokoła (1-5). Kołatka (1-14), Kowalskie (1-189), Kuracz (1), Krześlice (5-17), Latalice (1-42), Łagiewniki (1-31), Nadrożno (1-14),  Podarzewo (1-27), Pomorzanki (1-5), Pomarzanowice (1-24), Pruszewiec (2-13), ulice: Sarnia (30-36),  Wiewiórcza (5), Zajęcza. Siodłowo (1-2), Skorzęcin (1), Stęszewice (1-12), Stęszewko: Os. Rybakówka (1-7), Os. Wodniaków (1-20), Os. Słoneczne (1-40), Os. Kwiatowe (1-10), Os. Szpakowo (1-30) ulice Astrowa (1-22), Bluszczowa,  Borowikowa (1-13), Bratkowa, Cedrowa, Czeremchowa, Daglezjowa (1-8), Daliowa, Dębowa, Fiołkowa, Goździkowa (9), Grabowa, Grzybowa (1-18), Harcerska (17-25), Irysowa, Jachtowa (14), Jałowcowa (8), Jasna, Jaworowa (1-9), Jesionowa (1), Jeździecka (3), Kajakowa (6-10), Kalinowa (5), Kolorowa (1-7), Konwaliowa (13-17), Leszczynowa (1-9), Liliowa, Malwowa (1-11), Masztowa (7-20), Nagietkowa (1-4), Olchowa (8), Podgrzybkowa (1-18), Radosna (7-48), Rybacka (1-2), Szosa Wronczyńska (8-27) Truflowa (9), Tulipanowa, Wczasowa (1), Wesoła (3-37),  Wiejska (1-93), Wiosłowa, Wodna, Wrzosowa (1-29), Wypoczynkowa, Zawilcowa, Żeglowa (5), Żeglarska. Tuczno ulice: Akacjowa (1-4), Bagienna (1), Borowa (1-32), Brzozowa (1-11), Bukowa (1-3), Ciasna (1-15),Cisowa (1-3), Dojazd  (1-5), Jeziorna (2), Jodłowa (1-8), Kasztanowa (1-9), Klonowa (1-11),  Kręta       (1-15), Krótka, Leśna (1-24), Limbowa (1-5), Mała (1-12), Modrzewiowa (1-20), Plażowa (1-7), Rekreacyjna (12), Słoneczna (1-17), Sosnowa (10-29), Wronczyńska (6-116), Wąska (1-7), Świerkowa (1-10). Węglewko (1-2), Węglewo (1-44), Wronczyn (1-18), Wronczynek (1-17) ulice: Boczniakowa, Gąskowa, Gołąbkowa (12), Kaniowa, Koźlarzowa (23-33), Kurkowa, Maślakowa (27-31), Opieńkowa (3-5), Pieczarkowa (1-16), Pourchawkowa, Rydzowa(2-14), Smardzowa (1-30). Złotniczki (1-31) ulice: Barwna (21-25), Błękitna (15).

 

Rejon nr 873W

Południowa część gminy Pobiedziska – podległe miejscowości: Biskupice: Baśniowa (1-7), Bartnicza (1-38), Brzoskwiniowa (3-6), Boczna (1-42), Bolesława Chrobrego (1-7), Cicha (1-36), Czereśniowa (1-8), Dąbrówki (1-9), Dożynkowa (7-32), Dworcowa (1-78), Główna (1-156), Gospodarcza (7), Graniczna (1-61), Gruszkowa (1-7), Gucia  (1-12), Handlowa (1), Jabłkowa (1-6), Jagodowa (2), Jęczmienna (3-24), Krótka (2-26), Kubusia Puchatka, Kwiatowa (1-10), Łąkowa (2-80), Malinowa (1-11), Mieszka I (1-16), Miodowa (4-20), Morelowa, Nektarowa (1-7), Nowa (1-21), Nowowiejska (1-49), Ogrodowa (1-43), Owsiana (1-10), Pasieka (1-9), Podgórna (1-58), Pogodna (1-8), Polna (2-59), Porzeczkowa (1-5), Poziomkowa (1-14), Pszeniczna (1-19), Pszczela (4-17), Rolna (1-7), Różana (2-4), Rzemieślnicza (1-9), Rzepakowa (2-24), Skrajna (4-18), Słoneczna (1-35), Skryta (1-19), Spadziowa, Szkolna (1), Śliwkowa (1-56), Świt (1-4), Truskawkowa (1-13), Usługowa (1-6), Witosa (1-30), Wiśniowa, Władysława Łokietka (1), Zacisze (4-16), Zakładowa (1-4), Zbożowa (1-7), Ziemniaczana (4-8), Żytnia (1-20). Bociniec (1-19), Borówko (1-15), Czachurki (1-8), Gołunin (1-11), Gołuń (2-6), Góra (1-51), Jankowo (1-30), Jankowo-Młyn (1-5), Jezierce (1-3), Kaczyna (1-3),  Kapalica (96-248) ulice: Aleja Ptasia (1-24), Jaskółcza (1-7), Kazanie, Kociołkowa (1-10), Skowronkowa (1-17), Żurawia (1-5). Kocanowo (1-32), Kociałkowa Górka (1-21), Nowa Górka (1-7), Polska Wieś (1-22), Promienko (1-117) ulice: Dereniowa (1-21), Dzikiej Róży (1-23),  Jarzębinowa (1-24), Piaskowa (1-14), Tarninowa (1-12), Tawułowa (16-18), Trakt Dębiniecki (2-52), Wiktorówka (6), Wiśniowa (2-54). Promno (1-54) ul. Parkowa (8-13). Promno-Stacja    (1-16), Stara Górka (1-8), Uzarzewo-Huby (1-9), Wagowo (1-34) ulice: Nekielska, Os. Karino (1-55), Wilcza. Wójtostwo (1-7), Zbierkowo (1-8).

 

Komisariat Policji w  PUSZCZYKOWIE

 

Rejon nr 880M

ul. Akacjowa (3-4), Azaliowa (1-23), Boczna (1-11), Brata Józefa Zapłaty (2), Bukowa (4), Chabrowa (2-14), Chrobrego (2-62), Cicha (1-29), Cienista (1-13), Czarna (1-11), Czarnieckiego (3-75), Dębowa (2-4), Działkowa (1-21), Gliniana (1-6), Gołębia (1-57), Grzybowa (3), Jałowcowa (1-14), Jarosławska (1-70), Jasna (1-12), Jaworowa (1-7), Jodłowa (1-14), Klasztorna (1-13), Klonowa (2-8), Konwaliowa (1-17), Kopernika (2-75), Kosińskiego (2-27), Kościelna (1-6), Krańcowa (3-22), Kręta (1-6), Krótka (2-6), Krzywa (1-17), Księdza Posadzego (1-15), Kwiatowa (1-18), Lipowa (1-20), Łąkowa (1-3), Magazynowa (1-6), Makowa (1-7), Miętowa (1-12), Miodowa (1-11), Morenowa (8-23), Myśliwska (1-4), Na Skarpie (6-8), Nowa (1-10), Ogrodowa (1-23), Owocowa (1-6), Piesza (1-4), Podgórna (2-24), Podleśna (2-17), Polna (1-13), Powstańców Wlkp. (2-38), Poznańska (2-120), Przecznica (1-13), Przy Murze (1-19), Pszeniczna (2-10), Robocza (2-13), Rolna (1-12), Różana (1-18), Rumiankowa (1-12), Rządowa (1-13), Rynek (1-15), Słoneczna (1-26), Sasankowa (1-31), Sobieskiego (2-99), Sosnowa (1-20), Sowia, Stroma (1-9), Studzienna (1-23), Tenisowa (1), Topolowa (1-8), Urocza (1-6), Wczasowa (2-8), Wierzbowa (1-16), Wiosenna (1-28), Wrzosowa (1-10), Wysoka (1-24), Zalesie (4-12), Zapłaty (2), Zielona (1-24), Źródlana (1-13), Żwirowa (1-21), Żytnia (1-14).

Rejon nr 881M

ul. Andersonów (1-13), Bałtycka (1-26), Bema (1-24), Berwińskiego (1-28), Brzozowa (1-19), Czarna (1-11), Dąbrowskiego ( 1-35), Dworcowa (1-105), Fiedlera (2-20), Fiołkowa (3-16), Gajowa (1-16), Graniczna (1-11), Grochowa (1-3), Grunwaldzka (1-12), Gwarna (1A-22), Helska (2-4), Jackowskiego (1-23), Jastrzębia (2-19), Jaskółcza (4-17), Kasprowicza (2-27), Kasztanowa (2-5), Kochanowskiego (2-31), Konopnickiej (3-11), Kosynierów Miłosławskich (2-65), Kościuszki (1-11), Kraszewskiego (3-18), Langego (1-24), Leśna (1-23), Libelta (1-23), Łukaszewicza (1), 3 Maja (1-75), Marcinkowskiego (2-6), Matejki (1-54), Mazurska (1-27), Mickiewicza (1-45), Mocka, Moniuszki (1-6), Nadwarciańska (1-64), Narcyzowa (1-9), Niepodległości (2-34), Niezłomnych (1-59), Niwka Stara (1-36), Nizinna (1-12), Norwida (1-16), Nowe Osiedle (1-20), Nowowiejskiego (2-13), Odskok (1-2), Parkowa (1-16), Piaskowa (1-42), Pomorska (1-31), Prusa (2-6), Przyszkolna (4-12), Pułaskiego (1-12), Radosna (1-10), Ratajskiego (6-36), Reja (2-10), Reymonta (1-31), Słowackiego (1-26), Słowicza (1-19), Sokoła (1-3), Solskiego (2-10), Spokojna (2-18), Śląska (1-25), Środkowa (1-4), Świerkowa (3-14), Szpitalna, Tulipanowa (6-12), Wawrzyniaka (1-22), Wiązowa (7A-21), Wspólna (1-38A), Wydmowa (1-14), Wyspiańskiego (1), Zacisze (1-4), Zaułek (1-10), Żupańskiego (1-22).

 

Komisariat Policji w STĘSZEWIE

 

Rejon nr 890M

 miejscowość: Stęszew

 

Rejon nr 891W

miejscowości Zamysłowo, Wielkawieś, Krąplewo ,Mirosławki, Rybojedzko, Tomice, Tomiczki, Jeziorki, Skrzynki, Słupia, Piekary, Sapowice, Strykowo, Antonin, Strykówko

 

Rejon nr 892W

miejscowości: Dębno, Dębienko, Trzebaw, Łódź, Będlewo, Zaparcin, Modrze, Wronczyn,   Witobel, Drożdżyce, Twardowo, Smętówko, Górka, Dębina, Żydowo, Srocko Małe PGR, Srocko Małe Wieś

 

Komisariat Policji w  SUCHYM  LESIE

 

Rejon nr 900W

Suchy Las : Aroniowa, Bajkowa, Borówkowa, Cedrowa, Chmielna, Diamentowa, Firmowa, Jagodowa, Rewersów, Jeżynowa, Kryształowa, Kwarcowa, Kwiatowa, Lipowa, Łozowa, Miła, Malinowa Modrzewiowa, Nizinna, Obornicka nieparzyste od 1-99, Nektarowa nieparzyste od 1-51, Nizinna, Os. Jagodowe, Os. Platanowe, Os. Poziomkowe, Parkowa, Perłowa, Platanowa, Powstańców Wlkp, Poziomkowa, Promienista, Różana, Rubinowa, Rzemieślnicza, Saneczkowa, Sasankowa, Senna, Serdeczna, Sportowa, Stefańskiego, Sucholeska, Szafirowa, Szkolna, Szkółkarska, Szyszkowa, Świerkowa, Tęczowa, Truskawkowa, Widłakowa, Wiosenna, Wiśniowa , Zachodnia, Zawilcowa, Zielna, Żurawinowa.

 

Rejon nr 901W

Suchy Las Wschód: Alejowa, Akacjowa, Bogusławskiego, Brzask, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chmurna, Deszczowa, Dębowa, Czarnieckiej, Fiołka, Forteczna, Gajowa, Grabowa, Gwiezdna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Krańcowa, Kraterowa, Kręta, Krótka, Księżycowa, Hertmanowskiego, Lawendowa, Leśna, Lisia, Kubackiego, Łąkowa, Maciejkowa, Magnoliowa, Makowa, Malwowa, Meteorytowa, Miodowa, Młodzieżowa, Modrakowa, Mokra, Morelowa, Nektarowa nr 2-52, Na Stoku, Nowy Rynek, Obornicka nr parzyste od 2-98, Ogrodnicza , Olchowa, Owocowa, Os. Na Wzgórzu, Os. Przylesie, Podgórna, Podjazdowa, Pogodna Polna, Poprzeczna, Poranna, Porzeczkowa, Promykowa, Radosna, Rolna, Ruczaj, Rumiankowa, Sadowa, Słoneczna, Sprzeczna, Stara Droga, Strażacka, Stroma, Strumykowa, Sucha, Śnieżna, Świt, Tarasowa, Tarninowa, Warsztatowa, Wiązowa, Widokowa, Wierzbowa, Wodna Wschodnia, Zielińskiego, Zakątek, Zakole, Zgodna, Zimowa, Zodiak, Zwolenkiewicza, Zródlana,

Jelonekcałość.

 

Rejon nr 902W

Złotniki, Złotkowo, Golęczewo.

 

Rejon nr 903W

Zielątkowo, Chludowo, Biedrusko.